Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Három éve együtt vagyunk a párommal, és sosem csaltam meg, de sajnos egy ideje megismerkedtem valakivel, akivel tényleg csak baráti kapcsolat volt köztünk. Sok mindenről tudunk beszélgetni eléggé nyíltan, és eléggé helyes is. Na most sosem merült fel köztünk, hogy bármi lenne, tudja is, hogy kapcsolatom van, de egy este alkalmával úgy alakult a dolog, hogy lefeküdtünk egymással. Én borzalmasan érzem magam azóta is, és egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Kedvelem a srácot, de kicsit azt érzem, hogy ő biztosan nem lenne nyitott velem bármi komolyabbra (nem mondott semmi erre utalót és ennek a tetejébe én meg megtoldottam az esemény után azzal, hogy "remélem tudod, hogy ez nem jelentett semmit"). Amikor ezt mondtam, akkor komolyan is gondoltam, mert tényleg szeretem a páromat és minden rendben is van köztünk. Nem értem, hogy hogyan történhetett ez meg. Sosem csináltam hasonlót. Az sem tiszta egyelőre számomra, hogy egyáltalán a srác iránt érzek-e valamit, és ha egyáltalán érzek is, az mennyire releváns, tekintettel arra, hogy szerintem ő nem úgy tekint rám. Mit csináljak? Felejtsem csak el, hogy megtörtént?

2021. máj. 16. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
58%
Ettől még rossz ember nem lesz valaki, de ezek szerint mégsem olyan jó a jelenlegi kapcsolatod. Az a baj, hogy egyesek, ha olyan szituációba kerülnek, akkor a kísértésnek nem tudnak ellenállni és félő, hogy egy újabb ilyen helyzetben ugyanez lesz. Úgy érzem a leírásod alapján, hogy annyira azért mem menne könnyen az elfelejtés. Gondold át, hogy mi lehet az, ami rávitt erre és én azt is megfontolnám, hogy a páromnak elmondjam.
2021. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem mondod el a párodnak,akkor igen,egy gerinctelen,gyáva,rossz ember vagy.
2021. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
76%
a titokban tartod akkor igen, rossz ember vagy
2021. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
37%

És mivel jobb ha tudja a ppasi?

Semmivel.

Ezen már változtatni nem lehet ugysem

2021. máj. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Ez elsősorban a Kérdezőnek segítene abban, hogy kiderüljön mi a probléma a kapcsolatában, és segít a lelki világában is,legalább őszinte lesz. Ha erre nem derül fény, akkor egy ilyen szituban újra meg újra meg fogja tenni. Természetesen ő dönti el, hogy elnyomja-e ezeket az érzéseket.
2021. máj. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%

Téged csak kihasznàlt egy pasi.

Nem vagy rossz ember inkàbb csak egy pancser

2021. máj. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik amellett kampanyolnak, hogy mondjam el: megis miert lenne az jobb neki, ha tudná? Nem arról van szó, hogy nem merném nem neki elmondani, nyilvan tudom, hogy mire szamitsak, tehat nem “félek” attól, hogy akkor szakitunk, teljesen normalis lenne. Hanem csak a lelkébe tapossak teljesen feleslegesen?! Ha ugyis szakitasra érett meg a kapcsolat, akkor az meg fog tortenni. Ha viszont nem, es nem jelent kulonosebben semmit, akkor meg mi a turonak bantsam?! Azert mondjam el, hogy a sajat lelkiismeretemen konnyitsek, hogy jaj de buntudatom van? Nem onzo dolog ez egy picit? Ti, akik annyira jatszatok itt az igazsag bajnokat, belegondoltatok valaha abba, hogy mi a fenet jelent az, hogy kegyes hazugsag es mikor alkalmazzuk? En nem szeretnek ajtostul rontani a hazba, es letamadni egy ilyen sztorival, PLANE hogy nem arrol van szo, hogy beleszerettem valaki masba. Az megint masik dolog lenne. Ertekelem azon emberek hozzaszolasat, akik igyekeztek konstruktivan hozzaallni a kerdeshez es nem rogton egy terre akartak kiallitani azzal, hogy varrjak A betut a mellemre….
2021. máj. 17. 08:34
 8/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Rendben, ha neked ez nem okoz lelkileg problémát, akkor ne mondd el. Csak akkor most nem értem mi a kérdés? Rossz ember nem vagy ettől az én véleményem szerint. Elfelejteni, ha eltudod, akkor az a legjobb megoldás. Nem minden megcsalás történik azért, mert valaki érzelmileg már az aktuális párjához nem vonzódik. Van egy szitu, amikor mással vagy és éppen jól esik az együttlét, ellenállni meg nem tudtok és megtörténik. A kérdés az, hogy azt te tudod-e magadban majd rendezni, hogy többet ilyen eset ne történjen, vagy egy ugyanilyen szituban megint meg fog-e történni.
2021. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
De okoz, de akkor is önző dolognak tartom, hogy azert mondjam el csak, hogy en “jobban erezzem magam”. Ez nagyon nem fair a masikkal szemben szerintem. Idaig nem volt ilyen, en nem szeretnem es nem is hiszem, hogy tobbszor elofordulna. Plane, hogy legalabb arra sikerult rajonnom, hogy a parommal (termeszetesen) ezerszer jobb a szex. Ezert is erzem magam ennyire idiotan, hogy komolyan egy kozepszeru esteert…. Mindegy. Igyekszem majd valahogy tullendulni rajta. A gond abban is rejlik, hogy az emlitett masik sraccal még mindig beszelunk…. Mert szokott nekem irni, hogy miujsag, meg hogy vagyok. Amiben nincs semmi furcsa vegulis, mert azelott is beszeltunk. Csak hat nekem nyilvan igy most egy kicsit… hat érdekes. Ugy erzem, hogy atleptunk egy hatart, amit nyilvan nagyon nem kellett volna, es ezek utan ez a baratkozosdi kicsit furan hat nekem. De aztan lehet csak azert erzek igy, mert nő vagyok, es Ti ferfiak, mashogy fogjatok ezt fel. :)
2021. máj. 17. 08:57
 10/66 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Így éreznék én is, mert ha lefekszek egy nővel, onnantól kezdve nem tudnék csak barátként tekinteni rá, ráadásul akarnék újra együtt lenni vele. Sajnos egy ilyen helyzet bonyolultabb annál, hogy most itt ezt ki lehessen tárgyalni, természetesen ezt te érzed és te tudod azt, hogy mik a határaid.
2021. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!