Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja egy szobában vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja egy szobában vagyunk a gyerekkel. Tönkrevágja a kapcsolatot? Többi lent. Mit tennétek a helyembem?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy 13 éves lánya, félreértés ne essék, szeretem-imádom. Én Csütörtöktől hétfő reggelig vagyok ott, az anyuka is pont ekkor passzolja le a gyereket. A nagyszülőkhöz valamiért már nem megy, sok sok hete.

Lakásfelújítás miatt, már 3 hónapja egy szobában vagyunk ilyenkor. Anyagi gondok estek közbe, így még Júliusig így marad, ahogy számoltuk.

Ami rosszul esik, hogy a párom nem érti meg, hogy Én nem szeretnék úgy szexelni, hogy a gyerek kb. 1 méterre főlünk alszik. Este filmezésnél, ha össze bújunk, akkor a gyerek közénk furakszik (értehtő)

Tehát már ott tartunk, hogy 3 hónapja semmi intimitás, közeledés, persze az Én hibámból. Van aki ezt gyerek mellett le tudja. De Én undorodom a gondolattól, hogy úgy szexeljünk.

Amikor elmondtam Neki a problémám, azt mondta, hogy persze. De mindenki egy időben gyűlik össze, nem tud mit csinálni. Akkor azt mondtam oké, megyek hétköznap. Akkor abba kötött bele, kire bízza a gyereket, ha szombaton dolgozik, plusz furcsa lesz Neki, hogy Én akkor vagyok, amikor Ő nem. Az összeköltözés még nem opció, mivel Nekem itthon van 3 állatkám (birka, paci, boci). Miattuk egyenlőre kötve vagyok valamennyire. Nem, nem tudják a szülők megbeszélni, hogy néha apának is legyen szabad ideje. Az ex tolja le magáról a gyereket, egyszer ügyeket kellett intéznünk egész nap, mondtuk hogy oda nem tud jönni, nem visszük el (1 nap!!). Erre az anya teletömte a fejét, hogy Mi lerázzuk, nem akarjuk hogy jöjjön, az apjának Én fontosabb vagyok stb.

Kezdem nagyon nehezen viselni.



2021. máj. 10. 08:26
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy úgy érzem magam, mint egy kellék. Főzök, mosok, takarítok. Bejönnek ebédelni, aztán megy mindenki a dolgára. Én meg ülök ott, mint egy hülye.
2021. máj. 10. 08:28
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből, amit leírtál, a napnál is világosabban látszik, hogy valójában csak szükség van valakire, aki ellátja a háztartási teendőket. Ezen felül nem tudom, milyen ember lehet az, aki a lánya mellett akar szexelni, de számomra ez a nem normális kategória. Gyakorlatilag cselédkedni jársz oda.
2021. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Van még sok hal a tengerben. Keress másikat neki csak cselédnek kellesz.
2021. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Gusztustalan egy ember:D
2021. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudtok a fürdőszobába vagy a konyhába kimenni huncutkodni?
2021. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
13 éves mellett szexelni??? Nagyon beteg
2021. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ő a legjobb hapsi, aki szóba jöhetett nálad?
2021. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Szép embert választottál... legalulról. Inkább keress picit fentebb!
2021. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

5. Nekem is ez jutott eszembe: Épp tegnap szexeltünk a barátnőmmel a konyhában főzőcskézés közben. Kérdező, menjetek ki a konyhába, vagy a fürdőszobába.


Ez mondjuk tényleg kva vicces, hogy a gyerek mellett akarna szexelni XD

2021. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A kedves párod egy önző p*cs. Egyébként, ahogy írják fentebb, máshol is lehet szexelni a lakásban, nem csak a hálószobában. De én ezt a kapcsolatot átgondolnám, mert a párod gyakorlatilag valóban csak kelléknek tekint. Mi az hogy akkor menj, mikor a gyerek is, mert nincs kire bíznia. Hát az ő gyereke, oldja meg.
2021. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!