Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott az a helyzet h lassan egy éve együtt vagyok a párommal, ő külföldön (No) dolgozik. Kb a helyzet miatt 3x találkoztunk.


Ő azt szeretné kicsit menjek ki én is, hogy spóroljunk,hogy tudjuk újítani a házam.


Nálam az a helyzet, hogy nem vagyunk közös kasszán. Munkanélküli voltam télen így pár számlával elvagyok csúszva + váratlan kiadás is lett + egy nagyobb pénzösszeggel lóg tesóm amit nem hajlandó megadni pedig az kihúzna a szarból.


Problémám még hogy itthon sem végezhetnék fizikai munkát ( nyílván más is van így ezzel)


Angolul még elmagyarázok talán,de németül már nem.


Nekem van 3 hitelem ami kb 130 ezer forint össz. ( + Neki az albérlet, autó, garázs stb)


Igaz nekem csak ez lenne az " alap" kiadás, de a házat nem tudom kiadni, mert félig van csak felújítva ( meg ha hazajövünk akkor csak idetudunk)



Így nem tudom menjek-e vagy maradjak. Félek h kb semmit nem fogunk tudni félretenni hiszen én nyelvtudás meg semmi nélkül nőként mit dolgozzak? Ha bekakál a derekam akkor nem fogok tudni fizikai munkát végezni. Itthon se sok esélyem van már nem még kint.


Mit csináljak? Megpróbáljam?


Én nem akarok szakítani, de most nagyon arra hajlik a dolog. Mivel ő már megígérte h februárban hazajön,de aztán mégse, mert h spóroljunk ketten könnyebb alapon.



2021. máj. 9. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy éve együtt vagy valakivel, akivel 3x találkoztál és mindent feladnál érte a tök bizonytalanért?

Jól értelmezem?

2021. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit homályos a helyzet, ahogy az első már rámutatott. Mindenesetre ha kimész, csak úgy, hogy annyi cuccot vigyél, amit könnyen haza is tudsz hozni, és mindenképpen legyen bőven elég pénzed a visszaútra.


Egyébként ha megoldható lenne a kinti tartózkodás, akkor Németországban dolgozva - takarítás, betanított munka stb. - azért könnyebben lehet egy ilyen azért nem egetverően nagy anyagi problémát rendezni, mint itthon, még nyelvtudás nélkül is.

2021. máj. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne fix helyed, akkor azt mondom hogy menny ki, viszont így hogy nincsen fix helyed. Nem tudtok ezzel várni míg rendbe nem teszed az életed? Addig pedig tanulj meg mellette németül és akkor minden jó lenne.
2021. máj. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek alapozod valakire az életed akit haromszor láttál? Lehet nem is tudod ki ez valójában és elad valami bordélyba.Térj észhez.
2021. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszélned, nem itt...
2021. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vírus miatt találkoztunk ennyit őket nem engedik haza, én mentem. Így egyszer 1 hetet, utána 2 hetet meg egy hónapot voltunk együtt.


A pénz miatt elgondolkodtam rajta, mert lenne nekem is mit rendezni és a mennyiből ugye nem mindegy.


De én 29 éves vagyok tudom hülyeség de én már ehhez öregnek érzem magam.

Másrészt oké az angolt gyorsan feltudom frissíteni, de nem hiszem h azt a németek majd díjazzák.

2021. máj. 10. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!