Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végig sértett a párom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig sértett a párom. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy lábműtétem, elszakadt egy csomó szalag a lábamban. Nem tudok menni dolgozni kb 2 hónapja és még vagy 4 hónapig nem is fogok tudni menni. A párom tudta, hogy minden eddigi pénzem elfogyott így erre az időre rá vagyok szorulva. Azt mondta, ne idegeskedjek miatta, elleszünk az ő fizetéséből simán. Leesett egy kő a szívemről akkor, viszont a napokban volt egy olyan megszólalása ami végig sértett. Elmentünk együtt a postára befizetni a csekkeket és közölte, hogy örülök, hogy van nálad pénz. Én csodálkozva ránéztem és rávágta, hogy jaj igaz, neked kajára se futja. Fontolóra vettem, hogy visszaköltözzek a szüleimhez. Még ő haragszik rám, mert mondtam, hogy nem kell nekem semmit vegyen. Mondanom sem kell, hogy milyen rosszul esett ez nekem. Meg én minek veszek komolyan mindent...
2021. máj. 15. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Bocsánatot kért legalább?
2021. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Voltam hasonló helyzetben egy baleset miatt. Őszintén, a helyedben ez engem is vérig sértett volna. De amúgy nem kapsz táppénzt vagy valamit?
2021. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Függ a hangnemtől, ahogyan mondta. De ha te úgy gondolod, hogy tényleg lenézett, beszólt, negatívan gondolta ezt, akkor nyugodtan tégy úgy, ahogy jól esik, és távolodj el tőle, hogy tanuljon az esetből.
2021. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Otthagynám a pcsába. Ha gyereketek lesz akkor is te leszel majd a csóró sz.r mert otthon vagy a gyerekkel.
2021. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Otthagynám, ez egy tapló.
2021. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kért többször is, meg mondta, hogy nem gondolta komolyan. Az a baj ezt nem tudom nem magamra venni, mindig bennem lesz ha csak veszünk egy szelet csokit is. Nagyon minimális táppénzt kapok az egyik hónapban is gyorsan elment 1-2 bevásárlás alatt, a másikban szinte minden gyógyszerekre és orvosra ment
2021. máj. 15. 12:24
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Ilyenkor előveszem a tartalékot.Azt a minimum összeget amit ilyen esetre teszek félre. Egyébként nekem is szalag szakadásom van,de hogy ezzel nem leszek fél évig táppénzem tuti. A clexanon kívül milyen gyógyszerre kell költeni?
2021. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Jó nagy tahó, de lehet csak viccelt, nem tudom milyen hangsúllyal mondta.


Én csak a saját páromból tudok kiindulni, mint etalon, hiszen gyakorlatilag az ő keresetéből élünk, de soha egyszer nem kaptam efajta szemrehányást.

2021. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem az ilyen embereket, akik ilyen kérdések alá beírják, hogy hagyd ott, szakíts.

Miért kellene emiatt eldobni bárkit is?

Tény, hogy bunkóság volt tőle, de szerintem ha bocsánatot kér, simán elnézhető egy ilyen.

Ha ilyen problémák miatt mindenki szétmenne, nem lennének kapcsolatok a világon.

2021. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Táppénzt nem kapsz?
2021. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!