Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben? Véleményetek? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Dióhéjban megpróbálom összefoglalni a dolgot :)

Most van az első barátom, 5 hónapja lesz holnap pontosabban, én 21 L vagyok, párom 25 F, az,hogy összejöjjünk kicsit nehezen indult, mert mind2-en a sokat agyalunk típusúak vagyunk. És az elején is ott volt az,hogy,majd a mostani lakhelyéről költözik valamikor máshova munka miatt, ezt le is szögeztük,hogy ha idáig eljutunk, akkor megint átbeszéljük.Megéri-e folytatni stb...

Még ez nem jött el, de mostanság több a vita köztünk. Az útóbbi 1 hónapban alig taliztunk, max ilyen 5-10 perceket hetente, akkor is max puszi ,ha volt...Mivel államvizsgázott, plusz az édesapja is balesetet szenvedett (szerencsére nem lett komoly baja :))

Azt tudtam is,hogy amíg készül az államvizsgára kevesebb lesz a tali, elvégre nagyon fontos, és én is egyetértettem vele,de már egy hete nincs államvizsgája, nem keres többet, amit hiányolok...Nem talizunk többet, annyi, hogy felugrik hozzám több időre, mondtam is neki, hogy hiányzik nekem az,hogy többet talizunk, régen legalább heti 1 fix időpont volt akkor lent is aludt nálam egy éjszakát (szex nem volt köztünk még..az első csókom is vele volt, pár hónap udvarlás után :)) Meg is beszéltük, hogy ez így nem lesz oké, mondtam, hogy,ha nem változik és nem keress többet, akkor nem fogom bírni, mert nem érzem,hgy érdekelném, utána 2 napig kaptam is az sms.eket,hgy gondol rám :)

Ám ekkor én rontottam el, mert féltékenykedtem :/ Valahogy elhalványult a bizalmam vele kapcsolatban, a kevés tali hatására, mert nem érzem, hogy fontos vagyok.. Mikor megbeszéltük,hogy érezteti velem,hogy szeret, mondta, hogy hosszútávra tervezi velem stb..

Miután féltékenykedtem(telefonos félreértés), rákérdeztem erre és mondta,hogy ő már nem tervez semmit..

A hétvégén megy nyaralni baráti körével, ahova engem is hívott... Mondta, hogy érzi,hogy nem bízok benne... Most azon gondolkoztunk, hogy mi legyen. Rákérdezett, hogy van-e más pasi a háttérben, ami soha sem volt rá jellemző, mondta, hogy,ha bulzini, akarok menni, menjek nyugodtan,ha haverjaimmal taizok, talizam, megíbzik bennem.. És ez tényleg így volt (bár bulizni pl nagyon ritkán járok...)

Most azon gondolkoztam menjek-e... Elvégre ott úgy gondolom, hogy sok minden eldőlne, hogyan viselkedik velem a baráti köre előtt,ha iszik,hogy beszél velem stb... Mert nekem tényleg az a problémám,hogy nem érzem,hogy szeret, a kevés találkozások hatására, hiába beszéltünk naponta (bár javarészt, akkor is én hívtam, mert Like díjcsomagom van és ingyen hívom, bár,ha nem hívtam, ő hívott...), nekem a telefonhívás nem elég, hiába nem volt szex köztünk, az a mminimális testiség,hogy csók kell nekem :)(Szex, azért nem volt még,mert nem tudok ellazulni :/, 1 hónappal ezelőtt még éreztem,hogy vele szeretném elveszíteni,de most már kétségek közt vagyok... Bár még azon a véleményen vagyunk, hogy helyre tudjuk hozni a dolgot,ha ő többet foglalkozik velem, én pedig nem hisztizek, mert elvileg olyan április óta van hisztim, mondjuk már akkor kezdtem érezni,hogy mint,ha annyira nem lenne jó a dolog, és valószínű, azért is kezdett nem annyit törödni, mert hisztiztem, én meg hisztiztem, hogy törödjön velem.

Köszönöm Szépen,ha valaki végig olvassa, a hosszú szövegem,de tényleg kétségbe vagyok picit esve... :/ Mert nem tudom,hogy most a probléma az,hogy nem volt még előtte barátom,kevés tapasztalatom van, vagy tényleg már nem vagyok annyira fontos neki,mert megszerzett és úgy mond a vadász énje már nincs meg... (több hónapig udvarolt mire megcsókolt, szex pedig még nem volt, hiába aludtunk együtt többször is... Ami mondjuk arra juttat,hogy tisztel)



2012. júl. 3. 07:14
 1/9 menta34 ***** válasza:
Szerintem menj el vele nyaralni :)
2012. júl. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképp. Ott tisztázódik a helyzet - gondolom. Akár a te javadra, akár nem, de mindenképp jobb lesz, mint magadban örlődni ki tudja még meddig.
2012. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pendulum92 ***** válasza:

Nem szeret már, csak még nem tud elengedni...


Ilyet mondani hogy már nem tervez veled, ezelőtt meg azt h igen?


nekem is volt egy hasonló ezelőtti kapcsolatomban, hogy mikor mondtam h hiányzik a válasz az volt h vizsgaidőszak miatt nem lehet, közben sorban lerázott, és végül kiderült h már nem szeretett, de még szakítani se akart...

2012. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez tulképpen távkapcsolat? Szerintem ha többet tudtok találkozni hetente,akkor megoldódik minden :)
2012. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:
Menj el arra a nyaralásra, és ha ott is furcsa, gondolkozz el nem lenne-e jobb egyedül :/
2012. júl. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Akkor más is úgy látja,hogy ott kitisztul a kép ^^

Csak attól az egytől tartok,hogy ha kiderül,hogy még sem kellek neki vagy ilyesmi, akkor a baráti köre előtt tuti nem fogok leállni vitázni, hogy miért nem mondta.. :/ Bár, ami mgé rossz lenne,ha így alakulna,hogy ahova megyünk, azt a környéket nem ismerem és mire megtalálnám a buszmegállót, hát.. :/

Na,de remélem ott már minden okés lesz és érezteti velem, hogy szeret :)

Bár még rejtély,hogy mivel nem vagyok bulizós, hogyan fogok velük bulizni, de a pia remélem segít.. (részeg nőnél nincs csúnyább),de tényleg full gátlásos vagyok, tehát egy felest sz.tem ,majd megiszok, hogy oldódjam...

2012. júl. 3. 07:37
 7/9 A kérdező kommentje:

07:36-os,

Remélem nincs igazad,de lehetséges.. :/

Másikm 07:36

Nem, nem távkapcslat, csak a város két végében lakunk.. :/ Ráadásul, ahol lakik, olyan közlekedés van,hogy egy nap 3x megy busz, mert a város ki eső része...

Amúgy én abban bízom,hogy ha több lesz a tali, akkor rendbe jön :)

2012. júl. 3. 07:42
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha ostorral vertek se olvasom végig.
2012. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dxeno ***** válasza:

Az az igazság,hogy ez ilyen "se veled se nélküled" kapcsolatnak(szerintem) nem elég mély. Nem volt "komolyabb" testiség,és csak 5 hónapos a kapcsolat. Ha hív,ha beszél veled,szeret. De balesetet szenvedett az apja(még ha nem is komoly) és fogalmam sincs milyen nehéz lehet egy államvizsga,de valószínű,hogy tanulni kell rá. Bulizni meg mindenképp menj el. Ha szeret még a baráti körében is fog veled foglalkozni. Ha kb tesz rád,és magadra hagy,ilyesmi,akkor veszett ügy. Az meg,hogy együtt aludtatok,és nem vette el a szüzességed,az két dolgot jelenthet:

1.:Halvérű

2.: Tisztel/szeret annyira,hogy várjon.

+1.: Nem szeret,de van benne annyi gerinc,hogy nem fogja elvenni a szüzességed.

Szerintem ezzel a szakítással várj még egy picit,mert ha szeret,akkor még egy ilyen aligha lesz.

2012. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!