Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves kapcsolatom, ami mondhatni gyerekkorom óta tart. Azonban az évek alatt a kapcsolat eléggé megromlott, pár éve távkapcsolatban élünk és még legalább 3 évig így is marad ez. Mindig is nagyon sokat veszekedtünk, nem egyszer került sor a szakításra.

Nem rég elkezdtem beszélni egy közös barátunkkal, megbeszéltük hogy barátok maradunk. Azonban úgy látom többet érez, mint barátság és én is elbizonytalanodtam. Nem tudom mellette mennyire lehetnék boldog, kezdeti fellángolás-e a mostani viselkedése.Ugyanakkor az aktuális párom annak ellenére hogy folyton vitatkozunk és alig beszélünk lassan, velem akar maradni. Mi lenne az ésszerű döntés? Maradni a biztos de veszekedésekkel teli kapcsolatban? Vagy esélyt adni egy újnak?

21L


2021. máj. 23. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha rövid időn belül nem lehet helyrehozni barátoddal a kapcsolatot akkor szakítsatok, felesleges szenvedni. Viszont a helyedben nem ugranék fejest egyből egy másik kapcsolatba.
2021. máj. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból ítélve ideje lenne szakítani, de ne más miatt, hanem magadért! Az, hogy a párod mit akar lényegtelen, a párkapcsolatok 90%-a egy ember döntéséből ér véget, ha a mostani kapcsolatod több bánatot okoz, mint örömöt, akkor nincs rajta mit gondolkozni, hidd el, hosszú távon csak előnyöd lesz belőle. Nagyon korán jöttetek össze, borítékolható, hogy sosem juttok el összeköltözésik, házasságig, főleg, ha rengeteg vita, szakítás van a hátatok mögött.

Az új kapcsolatban ne gondolkodj, igaza van #1-esnek, egy szakítást meg fogsz szenvedni, el kell gyászolni. Ha lezártad magadban az előzőt, akkor érdemes gondolkodni rajta.

2021. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van egy szr kapcsolatod, amiben már csak vergődtök, szakítáa-újra együtt és újra és újra és újra + távkapcsolat...


Kapcsolatfüggők vagytok mindketten :(

2021. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!