Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Volt barátom szakitott velem két éve, de azóta is tartottuk a kapcsolatot, én visszamentem volna hozza,de folyton csak kihasznalt,ha talalkoztunk szexre kellettem csak neki. Azóta voltak csajai,de egyikkel se lett hosszú távú. Mostanaban egészségügyi problémái vannak,és megkeresett,hogy ő átgondolta az életet,és én voltam az mindig aki kitartott mellette, és vegulis jól meg voltunk annak idején,és velem szeretne csaladot stb.Nekem az az aggályom, hogy csak az egészsége miatt gondolja így mert elesettnek érzi magat,de ha megoldódik akkor ez elmulik nála,és ugyanaz lesz mint anno hogy megcsal,és hat nem könnyű eset,nem tetszik neha ahogy beszél velem. Régebben orultem volna egy ilyen ajánlatnak, de jelenleg nem érzem,hogy oda lennék érte. Így egy házasságra lehet alapozni?

2020. jún. 10. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elküldeném melegebb éghajlatra.
2020. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érzed, meg tudnál a történtek után bízni benne?
2020. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szakítás után 1 héttel visszatáncol, mert meggondolatlan volt, akkor még hagyján, de így semmi esetre sem jönnék össze vele. Nem tetszik, ahogy beszél veled, néha beugrik egy kis szexre, ráadásul régen is megcsalt, ez nem az a film, aminek az a vége, hogy boldogan éltek, míg meg nem haltak.
2020. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat....nehezen. De ami nagyobb probléma,hogy most ez nem is érdekel, nem érzek féltékenységet, ami szerintem arra utal, hogy sok volt már amit benyeltem,és nem érzek úgy, mint regen. Kicsit üresnek érzem magam. De valahogy nem tudnám elkepzelni ezt a csaladosdit,meg rá alapozni.
2020. jún. 10. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na légy naiv kislány. Ne cseszd el.
2020. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem kellene tartani a kapcsolatot. Eleinte nehéz, de hosszú távon sokkal jobb, lelkileg is mindkét félnek, de ebben az esetben főleg neked. Olyannal legyél aki megbecsül, de persze ahhoz előbb magadat kellene megbecsülni.
2020. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar hogy szar az egészségügyi állapota? Nem értem, tisztában vagy azzal, hogy azért táncol vissza hozzád mert ez történt vele, elesettnek érzi magát es ketsegbeesettnek, valószínűleg tobbiek lekoptattak. Erre te mint biztos pont megy hozzád es neked erre semmi rossz érzés? Tehat ebben tisztaban vagy attól felsz mivan ha ujra a régi lesz es elhagy. Tényleg nem értelek.
2020. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mostanaban egészségügyi problémái vannak,és megkeresett,hogy ő átgondolta az életet,és én voltam az mindig aki kitartott mellette"


Aha!


Ha ló nincs.

Megmondanám neki, hogy aki keres, talál.

Ez az alak téged semmire nem becsül, nem tart.

Az egyik legrosszabb döntés, ha az exét valaki megtartja szeretőnek.

Lealázza saját magát a sárga földig.

2020. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad ezt engedni, te csak a szamár vagy a képben. Jobb lesz az egészsége, az első nővel lelép.
2020. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!