Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szexet már nem kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexet már nem kezdeményez (a férfi), akkor részéről vége, vagy lapos a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, több éves kapcsolat, és lassan már több mint 2-3 hónapja nem volt semmi. Elfordul, le rúg magáról, se puszi, se ölelés, se beszélgetés. Ha mégis, akkor csúnyán beszél, nem tűri az érintéseim, szinte semennyire. Nem hat rá semmi, hiába teszem magam,lehetek én beöltözve, csipkébe vagy meztelen, nem érdekli. Addig addig ment ez, hogy már próbálkozni sem merek, fogy az önbizalmam. Kicsit régebben rengeteget szexeltünk, volt hogy szinte egész nap, vagy felkeltünk nagyon korán, akár hajnal 3-kor is ha úgy volt. Beszéltem vele erről, kérdeztem mi történt,hogy már nincs semmi, majd támadni kezd, hogy hozzám se lehet szólni (mikor hozzá nem), meg hogy ÉN vagyok fáradt, mikor nem, és még jelzem is hogy szexet szeretnék, akkor hogy van ez!? Ez kifogás, mert mindent elutasít.

Nem vagyok telt, de sovány sem, nem vagyok se büdös, se igénytelen, önző meg pláne nem.

Mivel kéne próbálkoznom?



2021. máj. 23. 22:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Jajj 9-es nagyon sajnálom. 😟

Ezt nem érdemelted meg.

Ha az exed nem, de legalább abban a nőben volt annyi hogy elmondja. Az exed meg hogy még le is akarta tagadni a nyilvánvalót, hát, nem kicsit érdekes.🧐

Jó sok időd ment el rá, ez a legszörnyűbb.


Az van, hogy ő vádaskodik hogy biztos megcsalom, pedig nem. Volt hogy én is olvastam a telefonjába utalgató üzeneteket, de bizonyítani nem tudom hogy több is történt, és mindent töröl. Nyomok azok voltak a lakásban de tagadja azt is. Néha bennem az hoz fel gyanút, mikor dolgozom egész nap, és azzal vár haza hogy dolgozni voltam-e, nem lehet-e hogy másnál, csak 1000x gusztustalanabb módon fejezi ki, nekem meg a hajam kigyullad hogy ez meg honnan jön, mikor nem tettem semmit sem, és elgondolkodtat hogy magáról akarja a gyanút elterelni? Én dolgozom hétköznap minden nap, ő nem, és még jobban is keres.


10-es Én ilyet nem terveztem. 😅

Azért nem rossz a tipp, megkérdezem tőle de ha így van akkor úgy is le fogja tagadni, már ismerem annyira.

2021. máj. 24. 08:04
 12/12 anonim ***** válasza:
34%
Keress te is szeretőt.
2021. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!