Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri a távkapcsolat több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a távkapcsolat több évig, ha csak 1-2 havonta tudtok találkozni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2021. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2021. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem. Nekem volt már egyszer távkapcsolatom 9 hónapig, 1x találkoztam csak a lánnyal. Maximálisan az én felelősségem, magamat és a lányt is hitegettem, hogy majd lemegyek hozzá 75 km-re, amikor meg lesz álmaim autója... Ami végül meg lett, de utána se mentem le hozzá. Azért passzoltam a kapcsolatot, mert láttam, hogy nem tudnám legalább hetente megoldani azt, hogy oda-vissza 75 km-t megtegyek, egyszerűen nem bírtam volna idővel anyagilag. A távkapcsolat a hitegetésről szól. Ez nem feltétlen rossz, fogalmazzunk úgy, hogy szomorú a jelenség. Én magamat hitegettem elsősorban, és amikor láttam, hogy nem tudom megoldani, időhúzás nélkül megírtam a lánynak, hogy sajnos nincs jövőnk, mert nagy a távolság. Én Pest ÉNY-i részén, ő meg DK-i részén lakott. Vidéken a 75 km még bőven jó lett volna, de így csak napi rendszerességgel irkáltunk egymásnak 9 hónapig. Időnként elgondolkozok azon, hogy mégis lemegyek hozzá, mert 2 év után vagyok már olyan élethelyzetben, de az megint hitegetés lenne, sebeket szakítanék fel, az is lehet, hogy van már pasija, meg legyünk őszinték: ez nem a '60-as évekbeli Franciaország, ahol az emberek még szépen öltözködtek és kétüléses roadsterekben utazgattak a festői vidékeken, hogy a rég nem látott szerelmüket láthassák. Inkorrekt voltam, hogy nem ismertem fel hamarabb, hogy a távkapcsolat szar. Ez az igazság. Azonnal ki kell belőle szállni, ha felismerted, mert idővel akár toxikussá is válhat.


20/F

2021. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Fenét.
2021. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Igen, megéri. Legyen egy közös célotok. Plusz előny ha előtte évekig már fizikálisan együtt voltatok. Biztos nem dobnék el egy jól működő kapcsolatot emiatt a pár év miatt!

Lehet én vagyok reménytelenül romantikus 🤷‍♀️

2021. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

most ismerkedsz vele a neten? → nem éri meg, sőt elképesztő ostobaság volna

10 éve boldog házasok vagytok? → megéri

2021. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

"Én Pest ÉNY-i részén, ő meg DK-i részén lakott. Vidéken a 75 km még bőven jó lett volna, de így csak napi rendszerességgel irkáltunk egymásnak 9 hónapig."


75 km-t bringával is megtehettél volna, ha érdekel a lány. És vonat is van a világon. Sokan ennyit járnak naponta munkába.

2021. máj. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Indokolja már meg valaki, hogy pl az 5-ös, 7-esnek miért nincs igaza?

Ennyire nem kitartóak ma már az emberek?

Pl

Imádod a párod, jól érzed magad a kapcsolatban. Akkor csak azért szakítanál, mert pár évig távol vagytok? Ha igen, akkor sosem ért neked annyit. Valaki több ezer km-t is túlél évekig…

1-2 havonta pedig egyáltalán nem rossz arány.

De nyilván ha már nem érzed a szerelmet, akkor már csak szenvedés lesz. Azonban, akik tényleg akarják egymást azokat nem fogja érdekelni.

Emiatt értek egyet pl az 5-össel.

2021. máj. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi 3 évig csináltuk. Házasok vagyunk. Ezért nem megérte? 😉
2021. máj. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ... hogy ideiglenes jellegű-e a dolog vagy sem. Ha nagyon tartós arra rá fog menni az érzelmi kötelék.
2021. máj. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!