Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri a távkapcsolat több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a távkapcsolat több évig, ha csak 1-2 havonta tudtok találkozni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 23:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Párom csinálta 5 éven át volt bnővel aki utána szinte szó nélkül lelépett... De ott kezdetektől távkapcs volt.

Én nem birnám...nyilván más a szitu hogy az elejétől igy indul vagy ha x év együttlét után történne.

De igy hogy most együtt élünk már, ő se bírná ki (1 napot se birt ki múltkor nélkülem) mindent elkövetne hogy együtt lehessünk vagy lemondana (munkárol pl).

2021. máj. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevés lenne úgy kezdeni egy kapcsolatot, hogy éveken át ilyen keveset találkozunk, de ha kapcsolat közben történik egy ilyen időszak, akkor a kapcsolat minőségétől függően mennék bele.
2021. máj. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nem bírnám!Az hülye kifejezés,hogy meg éri e.Ha így indul egy kapcsolat,bele sem mennék,ha pl.a férjemnek külföldre kellenne menni,hogy megéljünk,akkor nyilván mérlegelnénk.De én úgy vagyok vele,inkább legyen itthon velünk,lássa a gyerekét felnőni,mint azenvedjünk külön több pénzért.
2021. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem érte meg egyik sem. Nem is kezdenék egy újabba bele.
2021. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút megérte, két évig voltunk távkapcsolatban, hétvégente tudtunk találkozni. Aztán összeköltöztünk és 3 éve együtt élünk. Soha nem bántuk meg.
2021. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, szerintem ez nem minőségi kapcsolat hosszú távon új pároknak. Nem szerencsés így indítani. De ha pl. évek óta együtt vannak és pár hónapra vagy egy évre így kell berendezkedniük, az még vállalható.
2021. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem elsősorban a szerelem erősségén múlik a dolog. Sokkal fontosabb, hogy kezdő kapcsolatban is, ami távkapcs lett, legyenek letisztázva a közös célok: x hónapon, éven belül ide fogunk költözni együtt és a távkapcs alatt ekkor meg ekkor lesz lehetőség találkozni. Így nem lesz belőle hitegetés.

Én eddig 2x voltam távkapcsolatban: az elsőnél egyből távkapcs-al indítottunk, de viszonylag gyakran (2 havonta 1-2 hetet) voltunk együtt, viszont nem volt erős az elhatározás, hogy mikoris akarunk mi együtt lenni rendesen is, így az első adandó alkalommal mikor nem láttuk a következő talákozó lehetőségét, akkor szakítottunk... A másodiknál 3 hónapot voltunk együtt a távkapcs előtt, és közben (2 évig) együtt töltöttük az ünnepeket és nyáron 1 hónapot. Majd sikerült összeköltözni, és végül ennek nem a távkapcs vetett véget... És egyik kapcsolatban sem hiszem, hogy olyan őrülten szerelmes lettem volna.

2021. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!