Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezessem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a barátomat, hogy legyen romantikusabb?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha adnátok (normális) tippeket, hogy egy pasit hogyan lehet rávezetni a romantikázásra, az apró gesztusokra. A barátom eléggé zárkózott típus, aki nehezen mutatja ki az érzéseit és nem nagyon ért a romantikus gesztusokhoz. Ennek ellenére gyengéd és megértő velem, de mivel nem tudja kimutatni, hogy mennyire szeret, néha úgy érzem, hogy elhidegül tőlem. Megbeszéltem ezt vele és azt mondta, hogy ő ilyen, sokszor nem tudja kimutatni, amit érez, de attól még nagyon szeret. Mondtam neki, hogyn örülnék, ha romantikusabb lenne a kapcsolatunk, ő megígérte, hogy átgondolja amiket mondtam és megpróbál változtatni, de úgy tűnik, hogy nem igazán tudja, mit is kellene tennie.

Légyszi írjátok meg tippeiteket, hogy hogyan vezethetném rá a dologra. Nem szeretném egyszerűen megmondani neki, hogy mit csináljon, mert úgy sokat vesztene a romantikából az egész, meg hát örülnék, ha saját ötleteivel állna elő.

Remélem érthetően fogalmaztam, 2éve vagyunk együtt és jól működik a kapcsolatunk, ezen kívül minden rendben.

előre is köszi a válaszokat:)


2010. aug. 24. 14:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nem kell félreérteni a "romantikát", nem drága ajándékokra és puccos éttermekben vacsizásra gondoltam, hanem apró dolgokra, mint pl egy kedves kis figyelmesség, vagy hogyha nem nekem kellene megölelnem őt, hanem odajönne és megölelne magától... ő azt állítja, hogy szokatlan neki az ilyesmi és megértem, de szeretném, ha kicsit változna a helyzet:)
2010. aug. 24. 14:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak, akik ilyen típusúak. :(

Az ilyen emberen nem nagyon lehet változtatni, de ha igazán szeret, akkor azért egy két ölelést ki tudna csikarni magából, nem?


Sajnos az ilyen ember melett meg kell szoknod, h nem mindig fogod úgyérezni, h tényleg szeret, mert nem tudják nagyon kimutatni.


Koncentráljatok a bizalomra, és akkor nincs okod aggódni.

2010. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Unom már a banánt.
2010. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez a helyzet.

Ő ilyen - kész.

2010. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vondd meg tőle a szexet
2010. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jaj dehogy vonom meg a szexet:P szex közben mindig biztosan érzem, hogy imád, olyankor ki is mondja, főleg utána, amikor a karjaiban tart.

Én elfogadtam őt olyannak, amilyen, én így szeretem és megbízom benne, csak örülnék ha néha másképp lenne, de hát semmi nem tökéletes.

2010. aug. 24. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom,én úgy vezettem rá,hogy sokat veszekedtem vele,irtózatosan sokat,nap,mint nap..és egy idő után feladtam....nem foglalkoztam úgy vele....nem azt nyújtottam neki,amit azelőtt..feltűnt neki és észbekapott....de legalább fél évig tartott..azóta egy szent lett :D
2010. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat... az utolsó által leírt módszer hatásosnak tűnik, de nem nekünk való. Elvből nem szeretünk veszekedni, vagyis én nem vagyok veszekedős típus, ő pedig már az elején megmondta, hogy nála nem működnek a női praktikák és a piszkálódó veszekedés, mert ő egyszerűen sarkon fordul és otthagy, hogy puffogjam ki magam.

Még egyszer megbeszélem vele a dolgot és azt hiszem, hogyha akkor sem fog menni, akkor távolságtartó leszek és csak akkor "kap valamit", ha ő közeledik először:)

2010. aug. 24. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Örülök, h így gondolkodsz, h nem veszekszel csak úgy.

Jó taktikát választottál.

Ha kell neki majd valami, márpedig 1x biztosan kell, akkor majd ő kezdeményez, és akk majd talán észbekap egy kicsit.


Sok sikert!

2010. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!