Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok, ha a párotok nem lenne hajlandó oltatni?

Figyelt kérdés
Oké, az ő teste meg minden, de az évi közös (belföldi) nyaralásunk múlik rajta, 9 éve nem maradt el még semmilyen okból :(
2021. máj. 25. 16:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30%
En be oltattam magam, parom nem. Akkor én is hisztizzen, mert nem tudunk együtt menni olyan helyre ahova kell védettségi? O döntése. Ezért nem fogok durcazni...
2021. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi hisztizzek*
2021. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ.

A párom se volt hajlandó oltatni hónapokig, amíg a szakorvosa állást nem foglalt hogy ellenjavallt-e neki. Természetesen toleráltam, próbáltam segíteni neki és feltúrni a külföldi szakirodalmat, hogy mit tudni a helyzetről.

Ha csak hobbiból zárkózna el, azt nem tolerálnám, de nálunk már a járvány előtt is mindennapos beszédtémák voltak a tudomány, áltudomány, egészségügy, oltások, orvoslás, konteók, így semmiféle meglepetés nem ért. Alapvetőnek tartom, hogy ilyesmi dolgokról ismerjem a véleményét.

2021. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nálam mondjuk pont az a logika, hogy a barátoknál engem se igazán érdekel, mert az ő életük. Na de a párommal közös az életünk. Most pl. pont elég konfliktust látni "beoltassuk-e a gyerekünket" címmel, én ezt nem akarnám átélni. Meg hát ezer más egészségügyi problémával találkozhatunk a közös életünk során... Aki nem bízik a modern orvostudományban, az számomra szóba se jöhet partnerként.

(Nem kötekedni akarok veled, csak gondoltam leírom, hátha így érthetőbb a másik vélemény.)

2021. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
39%
Megkérdezném a sok nagytudásút, hogy ha te magad be vagy oltva, akkor minek is hisztikézel amiatt, mert van aki nincs?
2021. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24%

Én ma kaptam a 2.at.

Párom egyet se kért.

Ha menni akarok, majd megyek nélküle. Rábeszelni úgysem tudom, hogy oltassa be magát. Sajnos

2021. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!