Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy valóban hidegül e, vagy én képzelem be?

Figyelt kérdés

A barátom nekem olyan "hullámzo".

Egyszer jóformán megkéri a kezem, szenvedélyes, imád, vagy féltékeny, máskor azt is lesz.rná ha megcsalom és vége.


Egyszer úgy kezel mint vmi istennőt, máskor viszont mintha csak szexkapcsolatban lennénk.


Olyan érzésem van mintha kb 3 havonta kellene valami affér vagy adrenalin, események, történések az életünkbe ahhoz, hogy felkorbácsolódjanak az érzelmei, mintha nem szerelmes lenne hanem hol elszáll a szerelemtol hol nem is érez semmit.


Legutóbb már olyan hidegnek éreztem őt hogy diszkréten apránként kezdtem tőle elpakolni, amikor véletlen pont olyasmi történt velünk amitől egy kész hősszerelmes lett és teljesen felfokozott állapotba került.

Aztán megint pár hónap, és már megint kezdi mintha csak használgatna, komolyan néha ezt érzem. Meg ilyenek ia hogy nem baj ha megcsalsz, fájna de túllépnék úgyis.


Beszélni teljesen feleslges ezekről nekem nem hiányzik az, hogy szavakban bizonygassa hogy de szeretlek.


Megint kezdek elpakolni diszkréten.

Ha szexkapcsolat, akkor mit tudok tenni, szexkapcsolat es kész. (Imádom vele)


Valaki segítene esetleg aki ezt érti a srácban, vagy hasonlo srác aki ilyen?


Csak mert nekem nincs kedvem ahhoz hogy mindig generáljam hogy fel legyenek dobva az érzelmei, mert ha nem történik semmi, akkor elhidegul.


Most mennek ezek a játszmák hogy ő ilyen bevágott ha akarok más pasit menjek, úgyis kiderul, fájna, de úgyia túlélné, így lesz.rja.

Amiből nekem az jön le, hogy nem számítok semmit.


Szóval akkor megyek is, pakolgatok el tőle..


Csak furdal a lelkiismeret hogy nem vagyok biztos magamban hogy jol érzem én azt hogy nem szeret engem ez a srác, vagy totál hülye vagyok feladni egy monogám(valojában problemamentes)komoly kapcsolatot mert benézek ezt azt?


Lehet bízni a női megérzésekben hogy ugy érzem egy senkinek néz, vagy az én önbizalomhiányom meg ilyesmi gyártja a tévképzeteket?



#hullámzó srác
2021. máj. 26. 04:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
"Meg ilyenek ia hogy nem baj ha megcsalsz, fájna de túllépnék úgyis." Szóval ilyeneket vág hozzám teljes lelki nyugalommal.
2021. máj. 26. 04:26
 2/12 anonim ***** válasza:

Valazeg felre kefel de a lelki ismerete bantja azert lesz "nagyon szerelmes" beled

Allando punci vagy neki ennyi

2021. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem azert lesz szerelmes belem. Hanem mert konkretan tortent ez az.

Nem jár amugy félre. Akkor nem is tartana. Mert minek ha lenne más. Ő ez. Neki elég 1 nő.

2021. máj. 26. 06:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm megmondta, a nőknek dráma kell :-D

Szerintem te nem tudod elfogadni hogy néha hullámzó a kapcsolat és mindig ugyanazt a rajongást, ömlengést reméled. De akármennyire is szeretünk vkit szerintem akkor is hullámzik az érzés, van hogy kicsit csitul és hétköznapibb lesz és van mikor újra belobban a láng.

2021. máj. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Es olyankor ilyeneket kell mondani a masiknak: hogy nem baj ha megcsalsz, úgyis túlélném csinaljad.


Olyan szinten irritálnak az ilyenjei hogy joformán már pasizni nem kezdek mellette. Hogy érezhessem hogy valakinek számítok egyáltalán.


Teljesen szélsőséges a srác. Nem kisebb hullámzasok vannak. Egyszer hősszerelmes, máskor lesz.rná azt is ha vége.

2021. máj. 26. 06:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Kérdés lett volna, hogy ha a lenti hullámban is van miért kell engem is lehoznia az életemről is?
2021. máj. 26. 06:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor megbeszélted vele miért mond ilyeneket, többet ne tegye, mit mondott? Hajlandó változtatni ezeken a dolgokon, ami téged zavar? Fontos számára, hogy boldog légy, avagy csak akkor kedves amikor már eleged van és pakolsz?
2021. máj. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem egyszer beszeltunk mar arrol hogy amikor vita van ia ne azokat mondja mar hogy mi a baja, meg ne tamadjon meg engem jellemezzen, hanem konkretan fogalmazza meg azt mit szeretne milyen megoldásokat lat stb.



A kommunikacioja ennek ellenére tele van negativitassal.

Pl nem azt mondja légy hű, tarts ki mellettem, mert szeretlek, hanem nyugodtan k.felj felre max kidoblak.


Már hányok lassan ettől.


Alapvetoen torekszik arra hogy megtartson, aproságokban érdeklodo, kedvez nekem ha kérek vmit, probál odafigyelni rám, sőt.


Pl állandoan csesztetett korabban hogyan mosogatok stb, a sok hasonloktol mert felgyűltek bennem, en mar kiborultam, hogy hagyjon már élni, ne terrorizáljon, kritizáljon folyton, erre vissza is vett teljesen és nem macerál már.



Nem egyszer mondtam már neki hogy a szavak is fegyver figyeljen már oda miket beszél.

De megis megkaptam a fentit a napokban.


Állandoan összetori bennem a képet hogy ő szeretne meg kellenék e neki egyaltalán.

2021. máj. 26. 07:07
 9/12 A kérdező kommentje:
*ha vita van is, kertem ne azokat sorolja már csak, hogy mi a baja, es ne engem jellemezzen/kritizáljon csak, hanem konkrétumokat mondjon mit szeretne, ötleteket, hogyan oldjuk meg. Tanulja az asszertiv kommunikáciot. Multkor is elbőgtem már magam egy masik beszólásán annyira fájt.(Ezt nem mondtam, de joformán arra kertem, hogy ne bántalmazzon már verbálisan)
2021. máj. 26. 07:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem képes változtatni a dolgokon, érdemes szakítani, ha már most ennyire elviselhetetlen számodra és kikészít, később csak rosszabb lesz.
2021. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!