Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Ha ki sminkkelem magam, akár a boltba, akár ha csak sétálunk, akkor azt mondja"minek fested magad, csak a faluba vagy"


De bezzeg olyan lányokat lajkol akik nagyon sminkelik magukat meg mű pillájuk van.


Én akartam pillaát, akkor meg úgy tett, hogy "nem tudnálak el kepzelni mű pilláv, nem állna jól"


Ha szemöldök tetoválás ról kértem véleményt mert azt is szerettem volna.. Akkor még úgy tett "csúnya az a lanya kinek tetovaltat van"


Ahoz kepest lajkolgat olyanokat..

Teljesen le rombolja az onbizalmam.


2021. máj. 26. 10:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ha rossz írtam néhol, át javította a telo.
2021. máj. 26. 10:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert téged legszívesebben bezárva tartana, hogy a hozzá hasonlóak ne csorgassák rád a nyálukat, ahogy ő csorgatja más nőkre.
2021. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sose értettem, ha rajtam nem tetszenek olyanok, másokon miért. Amikor velem van.
2021. máj. 26. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert TE az övé vagy.
2021. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tárgynak tekint, még ha ő maga se fogja fel még ezt.
2021. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért nm örül neki ha "törődök" magammal?
2021. máj. 26. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Különböző srácok vannak.

Az exem mellett én sem sminkelhettem, nem jarhattam szoknyában sem, a körmöm és hajam se festhettem, magassarkut is el kellett felejtenem, edzőcipős sportos csajjá kellett változnom.


A mostani párom meg mindent akar ami r.bancos, de ő is inkább 4 fal közt. De akarja a műkörmöt is szexi de diszkret nőcis cuccokat stb. De ő meg amugy a ló túloldala mert otthon jóformán pr.stinak öltöztet

2021. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a szemöldök tetoválás nálam is kiveri a biztosítékot... mondjuk a műszempillát se értem. Szerencsére eddig olyanokkal voltam együtt, akik a természetességre törekedtek.
2021. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6. Azért, mert fél, hogy akkor rád is csorgatnák a nyálukat, és elveszítene.


Itt nem az a lényeg, hogy a természetesség tetszik-e a pasinak vagy sem (bár a böngészési előzményei alapján ő pont bukik a mű dolgokra), hanem az, hogy korlátozni akar téged.

2021. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!