Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem ezt el?

Figyelt kérdés
15 éve vagyok férjemmel, sajnos nem mindig felhőtlen a viszonyunk, sok alaklom volt amikor én majdnem feladtam, mert úgy éreztem nem bírom már tovább. A házasságunk elején ivott, itt ultimátumot kapott azóta nem iszik, de van amikor úgy érzem csak kellékfeleség vagyok. Nem tudtam arról, hogy megcsalt volna viszont most eléggé úgy érzem, hogy megtette. Kaptam egy névtelen üzenetet, hogy pontosan kivel csal. A nőt is és a férjemet is azonnal kérdőre vontam, elvileg tagadják, hogy lefeküdtek volna, bár azt elismerték, hogy találkoztak elvileg csak kávéztak egyet. A férjem üzenet váltását is megnéztem, ott is csak az van, hogy találkozzanak ott a kávézónál, de van pár olyan üzenet ami elég kétértelmű. Mikor kérdőre vontam, azzal vádolt, hogy csak féltékeny vagyok és belelátom a dolgokat. De már nem bírom elviselni a tudatot, folyton ezen rágom magam, hogy mi van, ha tényleg megcsalt, mégsem nézhetem állandóan a telefonját, nem lehetek a sarkában állandóan. Nem tudom,hogy megéri-e még így ebben a házasságban maradni, igazából besokalltam. Mit tegyek? Hogy viseljem ezt el tovább?
2021. máj. 26. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ok ketten tetszenek egymasnak, vonzalom van kozottuk. Tenyleg az szamit, hogy tettlegesen csinaltak-e. Amugy ez a ferj boldogtalannak tunik. Vagy ne kutass utana, es eljetek egymas mellett, vagy adjatok uj eletet egymasnak es valjatok el.
2021. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerdojelet kihagytam. Szoval tenyleg ez volna fontos, hogy van-e szex, vagy nincs? Fontosak egymasnak, tudni.
2021. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, volt-e szex köztük, de ahogy leírod a kapcsolatot, úgy tűnik, hogy ez mindig is egy langyos víz volt. Sosem volt igazán boldog. Nekem már ezért nem érné meg még több évet kidobni a kukába, attól függetlenül, hogy szexeltek-e.
2021. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen uzenetek nem szoktak csak ugy erkezni a nagyvilagbol, ha nem volt koztuk semmi. Itt mar nem is az a kerdes, hogy meddig mentek el. Itt az a kerdes, hogy a nyilvanvalo es jogos bizalomvesztes ellenere benne akarsz-e maradni meg mondjuk 5 evet ebben a kapcsolatban? Beismerni nem fogjak, valoszinuleg tobb is par sms-nel, nem kell atomfizikusnak lenni hozza, hogy osszealljon a tortenet. Itt az a kerdes, hogy te mit akarsz tenni? Ha beismerik, hogy volt par menet, akkor mit tennel?
2021. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!