Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleragadtam egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleragadtam egy olyan kapcsolatba, amiben nagyon haldoklik a lelkem, de egyenlőre anyagi okok miatt nem tudok költözni, hogy viseljem el addig is?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan durván oda vagyok lelkileg, nyugtatózom magam, hogy kibírjam még, de többet sírok, vagy vagyok rosszul,mint jól. Nincs hova mennem jelenleg, muszáj pénzt gyűjtenem a lépéshez. Néha attól félek, hogy a mentő elvisz már. Hogy bírjam ki, amig nem tudok lelépni, hogy ne dögöljek bele?
2017. febr. 8. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Elhiszem, hogy nem vigasztal, de tudod te, hányan vannak így?
2017. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

De miért vagy oda ennyire?Bánt téged a párod?

Mióta vagytok együtt?Hány évesek vagytok?


Szülők vagy testvér nincs akihez mehetnél?Vagy egy jó barát?

2017. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Oké. Pontosan mi is a gond és milyen választ vársz?

Nem írtad, miért szenvedsz vagy mi a probléma a kapcsolatban. Akkor mi honnét tudjuk, hogy viseld el?

Menj dolgozni és lesz pénzed albérletre.

2017. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Ne már hogy azért legyél ott baratok család?
2017. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Tudom min mész keresztül,sokat szenvedtem nehéz volt lépni.Az élet most sem könnyü, a nyugtató nem segit.
2017. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hazugságra alapult kapcsolat évekkel ezelőtt. Saját magam ellensége voltam mondhatjuk úgy, tudatlan csitri. Nem voltak soha igazi érzelmek, csak fellángolás. Őnála meg nagy szerelem, hozzá egy nyomulós, kicsit erőszakos jellem. Hiphop olyan helyzetbe találtam magam, amiből már nehéz lett volna kilépni, és nem is akartam, mert nem fogtam fel, hogy amit érzek az nem igazi szeretet, csak fellángolás, elfogadás. Most úgy érzem iszonyatosan átvertem magam és őt is. és nem tudok kilépni :) Egyébként aki azt írta, hogy "menj dolgozni és lesz pénzed albérletre" az gondolom keres havi 300-at és simán kicsengetne egy pár havi kauciót, meg stb. Dolgozom, de a fizetésem kb betakar egy havi lakáskiadást és még nem ettem akkor.
2017. febr. 8. 20:11
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

#6: Minimálbérből élek albérletben, lakótársakkal. :) Nem, attól, hogy nem tartatom el magam, hanem a saját lábamon állok, még nem keresek 300.000-et.

Legyünk őszinték: Zavar a mostani helyzet, de ahhoz még nem elég kényelmetlen, hogy tegyél is valamit a dolog ellen.

2017. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó:

Könnyű okosnak lenni kívülről... lakótársak. Oké, pipa. Feltéve, ha az ember független.

Csak én pl 2 a kérdezőhöz hasonló helyzetben lévőt is ismerek, mindkét helyen gyerek is van. (Lehet azzal jönni, hogy minek... de menet közben is mehet tönkre a kapcsolat, az enyém pl 10 év után ment tönkre, csak szerencsére volt hova mennem az akkor 3 éves gyerekkel).

Szerinted abban a kapcsolatban, ahol ketten fizetnek 1 albérletet, ott valaki eltartatja magát?

A másik, hogy ahol pl gyerekek is vannak, kb esélytelen albérletet találni. Ha találna is az ember, egyedül max akkor tudja fenntartani + eltartani a gyerekeit meg magát, ha keres 250-300e körül.

Nem mindenkinek az a életcélja, hogy páran csövelnek egy kecóban lakótársakkal 3-an, 4-en, dolgoznak, összedobják a pénzt a havi díjra, lébecolnak aztán majd lesz valahogy. Mert akiket ismerek ilyen élettel, ugyanott tartanak, mint 10 éve.

2017. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

#8: Pont ugyanolyan könnyű okosnak lenni kívülről, mint belülről. Durva volt otthon a helyzet, szóval leléptem. Szerinted magamnak is kívülről voltam okos?

Hol volt szó itt gyerekekről? Ha írja a kérdező a gyereket, más választ írok.

Ki mondta, hogy az legyen az életcélja, hogy pár haverral csöveljen egy lakásban? Leakar lépni egy szörnyű kapcsolatból. Írtam egy megoldást. Írnál valami alternatívát? És szerinted, ha most elmegy albérletbe haverokkal, akkor úgy is fog megöregedni? Nem léphet idővel tovább? Vagy szerinted, a mostani helyzet, ahol szenved, jobb?

2017. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az a környék ahol én élek, nem bővelkedik jól fizető munkahelyekben, ellenben az albérlet árak irreálisan magasak.

Ráadásul túl nagy végzettségem sincs, mivel 18 évesen már muszáj volt rendesen dolgozni mennem, hogy a link szüleimnek legyen kit lecsapolni, aztán ellehetetleníteni. Ennyi. Nem sajnáltatni akarom magamat, de elég cumi az életem. Ha tud valaki valami olyan munkát, ami netalántán szállást is ad bárhol az országban is legyen, lehet hogy bevállalnám.

2017. febr. 8. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!