Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy reagálnátok le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagálnátok le az alábbi szituációt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőtök, akit nagyon, nagyon szerettek, ő meg egyenesen oda van értetek, minden gesztusa és cselekedete, mondata erről árulkodik.

3 hete vagytok együtt, eddig szinte minden estét együtt töltöttetek, barátnőtök felhív a melóhelyen, hogy volt e tervetek estére, mert jön föl egy barát barátja, aki nagyon messze lakik, vele találkozik, és szeretne titeket bemutatni ennek a barátjának, akiről már sokat beszélt nektek. Ti ráérnétek akkor, mikor ők találkoznak, de a barátnőtök azt kéri találkozzatok kicsit később, mert dumálni szeretne a barátjával.


Kombinálnátok? Féltékenyek lennétek? Elhinnétek, hogy csak a barátja az illető a barátnőtöknek?


A barátnő én vagyok, és emiatt a barátom miatt már szakadt szét kapcsolatom, de ezt a kapcsolatot nem akarom elveszíteni!!! De a barátomat sem, ő az egyetlen barátom, aki mindig kitartott mellettem. Annyira félek, hogy a párom kombinálni fog. :..(


2010. aug. 24. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

De ha tudod, hogy még sokat akarsz a barátoddal beszélni, akkor miért nem mondasz a pasidnak egy olyan időpontot, amikor már biztos jó?


Én nem kombinálnék, de egy ilyen esetnél biztos azt mondanám, hogy "na akkor fuck off, ismerkedjen a helyemmel".

2010. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért olyan fontos, hogy kettesben találkozzatok előtte? Inkább előbb mutasd be és majd máskor beszéljetek kettesben.
2010. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de nekem is van egy ilyen barát barátom, akivel csak nagyon ritkán tudok találkozni, és szintán ért már miatta véget kapcsolatom, puszta féltékenykedés okán. Ha jó a kapcsolatod a pároddal és elmagyarázod neki, hogy mióta ismered, és, hogy őt tartod a legfontosabbank a barátaid közül, és, hogyha akarnál valamit tőle, akkor nem mondanád, hogy ittlesz és nem mutatnád be, akkor szerintem nem lesz baj. Egy pici féltékenység szerintem mindenképp lesz benne, de nem hinném, hogy emiatt szétmentek :) Beszélj vele őszintén, akkor érezni fogja, hogy nem akarod becsapni vagy megcsalni.
2010. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak igaza van:

Nem kellene időpontot mondani, ha még át teszed egy másik időpontra.

Eléggé rossz érzés.

Vagy találkozhatnátok utána is.

2010. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16:08 teljesen 1etértek én is ezt tenném és jogos! Ment a zöld kéz
2010. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én szólnék neked, hogy akkor már nem érek rá, mert épeen a barátom barátnőjével kell beszélgetnem egy discoban.

Utána pedig haza kell kisérnem, mert fél egyedül a sötétben.

De reggelre már biztosan hazaérek.

Nektek pedig jó társalgást

2010. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A többieknek igazuk van, és is így cselekednék! Ha bemutatni akarom egy barátomat a páromnak, akkor nem mondom azt, hogy jójó gyere, de csak két órával később mint szoktál, mert szeretnénk kettesben lenni. Ez biztosan félreérthető, én is elkezdenék kombinálni!! Nekem alapjáraton több fiú barátom van mint lány, akikkel szoktam kettesben találkozni. A párom ezt kezdetek óta tudja, és elfogadta. Ismeri őket, tudja hogy semmit nem akarok tőlük, és nem féltékenykedik, ha kettesben találkozom velük. Az egyetlen egyességünk az volt, hogy bárki találkozhat bárkivel, de nem otthon a négy fal között, és elmondja a másiknak!
2010. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Csak azért mert fiú?

Látjátok a lány érti a szitut, de ezen az oldalon a fiúk nem értik... A párom nem jár ide. -.-

A barátom BAlmádiból jön fel és nem túl gyakran.

2010. aug. 24. 16:22
 9/16 A kérdező kommentje:
De akkor mit kellett volna mondanom?! Nagyon elb@sztam. Megint.
2010. aug. 24. 16:24
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha lány lenne, akkor nem számítana, hogy hogy mondom, igaz?
2010. aug. 24. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!