Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy reagálnátok le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagálnátok le az alábbi szituációt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőtök, akit nagyon, nagyon szerettek, ő meg egyenesen oda van értetek, minden gesztusa és cselekedete, mondata erről árulkodik.

3 hete vagytok együtt, eddig szinte minden estét együtt töltöttetek, barátnőtök felhív a melóhelyen, hogy volt e tervetek estére, mert jön föl egy barát barátja, aki nagyon messze lakik, vele találkozik, és szeretne titeket bemutatni ennek a barátjának, akiről már sokat beszélt nektek. Ti ráérnétek akkor, mikor ők találkoznak, de a barátnőtök azt kéri találkozzatok kicsit később, mert dumálni szeretne a barátjával.


Kombinálnátok? Féltékenyek lennétek? Elhinnétek, hogy csak a barátja az illető a barátnőtöknek?


A barátnő én vagyok, és emiatt a barátom miatt már szakadt szét kapcsolatom, de ezt a kapcsolatot nem akarom elveszíteni!!! De a barátomat sem, ő az egyetlen barátom, aki mindig kitartott mellettem. Annyira félek, hogy a párom kombinálni fog. :..(


2010. aug. 24. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak azt kellett volna mondanod, hogy az estét szeretnéd ezzel a barátoddal tölteni, mert nagyon régen találkoztatok. Ha csak egy este áll rendelkezésetekre, akkor mond azt, hogy beugrotok hozzá (a párodhoz), hogy bemutathasd neki (aztán továbbálltok), vagy bármi... Így kicsit kevésbé hatna erősen, mint az, hogy szeretnél egy sráccal kettesben lenni, jöjjön később.

Hívd fel, és mond el neki, hogy kicsit rosszul érzed magad emiatt, és nem szeretnéd hogy félreértse a helyzetet, mert nem cserélnéd le senkire, blabla :) Ha igazán szeret, akkor megfogja érteni, és esze ágában sem lesz emiatt bedurcáznia :)

2010. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De, ha lány lenne és akkor rendezed ilyen hülyén a napotokat, ugyanazt csinálnám, amit már leírtam.


Nekem nem azzal lenne a bajom, hogy pasival van a barátnőm, hanem azzal, hogy eszébe sem jut, hogy arra a pár órára bármit betehettem volna én is, míg Ő várat, míg lesz olyan kegyes, hogy bemutat.


Ne felejtsük el, hogy NEM Te teszel szívességet azzal a pasidnak, hogy bemutatod a barátodat.

2010. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kiröhöglek :D:DS:AF
2010. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyedül az utsó válaszadót pontoztam le, amúgy meg tanulok a dologból legalább. Amúgy sem vagyok vmi jó szervező, de végülis felfoghatom ezt egyfajta válaszfalként is, ha a párom nem parázik, akkor olyan, amilyennek megismertem eddig... Ha emiatt durcázik, akkor előbb utóbb úgyis csúnya véget érnénk, hát akkor már inkább előbb.
2010. aug. 24. 17:12
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem úgy reagált a párom, ahogy ti tettétek volna, szóval nyelvnyújtás ezerreeeeel! :9
2010. aug. 24. 22:20
 16/16 anonim ***** válasza:
Most miért? Te kérdezted, mit tennék. Tényleg kiröhögnélek :DDD
2011. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!