Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges beleszeretni valakibe majd összeköltözni majd évek múlva rájönni hogy nem is ismerem igazán azt az embert akiről azt hittem hogy az igazi?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 22:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, 7 év után. De én inkább úgy fogalmaznék, hogy eleinte ismertem, most is ismerem, csak egyszerűen annyira más irányba változtunk, hogy elidegenedtünk egymástól.

Azért ennyi év távlatában nem lehet azt mondani, hogy az elején "elvakított a köd". "miért nem vetted észre a jeleket"? Stb. Azért, mert lehet, hogy az elején sem vetített, őszinte volt, megismerted, de ennyi év baromi sok idő és az emberek változnak.

Főleg, ha tiniként, fiatal felnőttként jöttetek össze. Az exem 22 volt, én 18. Mindketten még szinte gyerekek. Ahogy idősödött, úgy "romlott" és változott negatív irányba..

2021. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
nem mindenki tud együtt élni, sok emberben a másik jelenléte egy idő után feszültséget generál ami szép lassan egy személyiség változáson esik keresztül.. Nem mindenkinek való az együtt élés !
2021. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen,16 év után is.
2021. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 év házasság után jöttem rá,mennyire más az az ember. Hogy tudta így megjátszani magát. Eldojtotta a vágyait,indulatait,csak ne hagyjam el,mivel kapcsolatfuggo. Közben csak nővel, férfivel. Undorító volt erre rájönni. De szerencsére volt erőm elhagyni és most megpróbálok új életet kezdeni a fiammal.
2021. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Közben csalt ffival,nővel.**
2021. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 év után következett be ez. Ennyi idő kellett hogy rájöjjünk hogy mind a ketten teljesen más irányt vett az életünk és mást várunk el egy párkapcsolattól.
2021. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam de sokban az én hibám is volt, mert görcsösen ragaszkodtam egy kapcsolathoz ahol folyamatosan kaptam a jeleket hogy hagynom kéne .... ráadásul egy mondatával félre is vezetett illetve félreértelmeztem.. 13 évem ment rá mire rájöttem hogy egy igazi nárcival állok szemben... Rengeteget tanultam viszont belőle, még egyszer nem tudna megvezetni senki.
2021. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!