Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ehhez mit szóltok? Mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mit szóltok? Mit gondoltok, hazudik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Július eleje óta együtt vagyok valakivel, ( nem kimondott "járás" , de nyilvánosság elött úgy vagyunk, mint akik együtt vannak, szóval lehet párkapcsolatnak nevezni..)

Ő egy mozgássérült fiú (25 éves) ... Elég sok lánnyal jóban van, főleg egy vele egyidős lánnyal, akivel 10 éve barátok, bár már a fiú igencsak kiszorította most az életéből.

Szóval, vagyok nála vasárnap, takarítok, segítek neki a házimunkában, erre... az ágyát takaritom, amikoris találtam nála egy csipke hajpántnak kinéző valamit. (Aztán lehet combfix felső csipke része volt , ami leszakadt..)

Ekkor az ágya közepére helyeztem, hogy észrevegye(magát). Ezalatt ő a konyhába volt, én tovább takarítottam de már nem szóltam nagyon hozzá, majd elmentem gyorsan..

Vasárnap óta akárhányszor felhívott igencsak szűkszavú voltam hozzá, nem akartam telefonba felvetni a témát. Aztán ma átjött, kérdezte mizu, látta rajtam, kérdezte is, hogy van e valami baj.. mondtam hogy nincs, majd én is megkérdeztem hogy mizu.. kérdezte mire vagyok kiváncsi. mondom megtaláltad a hajpántot?! azt mondja igen, elis akartam hozni.. erre én: hát pedig az nem az enyém.. ő meg makogva zagyvált össze vissza, hogy akkor kié.. találgatott hogy lehet anyukájájé ( ritkán járt át hozzá, akkor se ágyban hempereg.) vagy a lányé akivel 10 éve barátok vagy valami más ismerös, de azt tuti tudja, hogy amióta együtt vagyunk, azóta nem aludt nála senki (mindezt enyhén habogva mondta) aztán rákérdeztem , hogy igénytelen vagy , vagy köcsög , döntsd el.. erre.. ö megmagyarázta, hogy semelyik... hát, szerintem , aki több mint 2 hónapja nem cserélt ágyneműt az igencsak igénytelen..főleg nyáron -.-

Jah, és olyan helyen volt a hajpánt, hogy ha cserélt volna ágynemüt észreveszi..

Erre elkezdett izélni, hogy ha nem bizok benne akkor az elég gáz, mert igy meg ugy és ö szeret és nem kéne ilyeneken gondolkodnom.. erre mondtam hogy legjobb védekezés a támadás..erre elment hogy nahjolvan szia..

Szerintetek?

Köszi, ha elolvastad és válaszolsz.:)


2010. aug. 24. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnos nehéz eldönteni,de tény h. a fiúk tipikus védekezése a másik hibáztatása, h. nem bízol bennem bla,bla stb.

sose lehet eldönteni h. ilyenkor mi van.szerintem hagyd h. bocsánatot kérjen és akkor adj mg1 esélyt,ha pedig nem keres vagy azt mondja vége akkor nem is szeret igazán,mert ha szeret akkor tuti nem hagyna el ilyenért hanem mindent megtenne h. megszerezzen.de most ne keresd.

2010. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem szeretném keresni... Kicsit fura emberke, és lehet nem kéne feszegetni ezt a témát, hogy mi együtt legyünk.. Eléggé féltékeny tipus, ki akar sajátítani..

Sosem csaltam meg senkit, pedig volt már pár barátom (3,4,11 hónapos és egy 2 éves kapcsolatom eddig..)ezt ő is tudja, mert már évek óta barátok vagyunk , mégis, mikor megyünk az utcán és köszönök egy fiú ismerösömnek vagy köszönnek nekem, akkor már kérdezi: ez az új kandúrod?

Meg hasonlók... elég sokszor hozott már kényelmetlen helyzetekben amikor mások előtt így kérdezte..

2010. aug. 24. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!