Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar már gyereket, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar már gyereket, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Barátom nem akar több gyereket. Én viszont szertnék már/még.


Van egy közös kisfiunk aki 3 éves lesz. Az igazsághoz hozzátartozik hogy katasztrofális mélypontról hoztuk vissza a kapcsolatot és ebben nagyon erőssen benne van a kezem hogy idáig sülyedtünk mivel több mint 2 évig semmi sem volt közöttünk mert nem volt semmi kapacitásom rá.


A kapcsolatunk helyrejövőben van de ha gyerektémáról akarok vele beszélni veszekedés lesz belőle, hallani sem akar a jövőben erről.


2021. jún. 1. 21:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Én megértem a párod. A gyerek mellett őt is hanyagolod, akkor mi lesz több gyerekkel? Majd a nagyobbat szorítod háttérbe, mert a picire több figyelem kell?


Amíg nem tudod megtartani a kis családodban az egyensúlyt, (nyílván a párod segítségével, őt bevonva) addig a másodikkal csak kinyírod magad végleg.

2021. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem a magadfajta embereket...

Van már egy gyereketek. A kapcsolatotok éppen csak megúszta az összeomlást.

Nem lenne egyszerűbb - le sem merem írni... -


A MÁR MEGLÉVŐ GYERMEKET FELNEVELNI ÉS A KAPCSOLATOTOKAT ÉPÍTENI?!?!


De komolyan, mi a rossebnek még egy gyerek? Hogy végleg bedőljön a kapcsolat és aztán legyen két kölyök is, akik egy elcseszett, mérgező környezetben nőnek fel, vagy éppen egy csonka családban, tele gondokkal?!


Komolyan, nem értem ezt az országot. Ahelyett, hogy egyet nevelnének az emberek normálisan, szeretetben, inkább gyártanak többet és elcsesznek mindent...

2021. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosan el akarsz válni, akkor nyugodtan vállalj még egy gyereket.
2021. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem fogom szépiteni magam mert igy hasznos tanácsot sem kapnék.


Jó volt a kapcsolatunk a barátom meg nagyon családcentrikus (volt) vagyis "nagyobb" családott szeretett volna.


De ez az elmúlt 2.5 év kb katasztrófa volt és abszot magamra sem ismertem és teljesen hagytam hogy elhideüljünk mert csak a gyerekre tudtam koncentrálni. Most ahogy istem is jelenleg már jóideje nem volt vita közöttünk és le is feküdtünk persze ez közel sem volt olyan mint a régi de ha úgy vesszük bő 2 évig a szexre nem tudtam gondolni bármennyire is probálkozott, sok idő után már nem is probálkozott...


benne vagyok a korban (35) és ha nem is most mert ez szerintem is kizárt esélyem sincs hogy rá tudjam venni de szeretnék egy gyereket még. Biztos hogy mindent másképp csinálnék már...

2021. jún. 1. 21:19
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Két gyerekkel csak rosszabb lesz. Miért vagy buta?
2021. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Ne fokozd. Az a baj hogy te akarsz gyereket ellenben a te akaratod neki 20 év kötelezettséget jelent. tudom hogy a legfontosabb az hogy most ebben a pillanatban mit akarsz és lényegtelen hogy O mit akar, de alapvetően az ő életet is behatarolod ezzel. Ha rossz volt a kapcsolat akkor mit vársz tőle ?
2021. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem kéne erőltetned. Két év rengeteg idő... ezidő alatt ezerszer összekaphattad volna magad. És nem tudhatod előre hogy milyen gyereket dob a gép. Ha egy több emberes babát akkor garantált az idegösszeomlás és a válás, látva az előzményeket. Szép hogy úgy gondolod hogy mindent máshogy csinálnál, de ha képes voltál 2,5 évig csak vegetálni a kapcsolatban akkor ez az egész csak duma és baromira el kéne engedned ezt a varázslatos 2 gyerekes boldog család képet. Nem lesztek azok és ezt a párod látja.
2021. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

De légyszíves, maradj már nyugton. Legalább a gyerek kedvéért.


A mostani helyzet még valószínűleg menthető. A gyermeketeket fel tudjátok nevelni normálisan. A kapcsolatotokból még ki tudtok hozni egy közepest. A gyerek nagyobb lesz, tudtok foglalkozni magatokkal, kicsit sportolni, ilyesmi, ami jót tesz majd a szexuális életeteknek.


Miért akarod ezt végleg kinyírni? Annyi ilyen esetet látni - és mindig a gyerek veszíti a legtöbbet. A szülők túlértékelik magukat minden szempontból, aztán a vége meg egy bedőlt kapcsolat és egy lelkisérült felnőttpalánta lesz.


Tényleg, kérlek, a gyerek érdekében. NE csináljatok mégegyet. Neveljétek fel a meglévőt rendesen. Tanuljatok vele, játsszatok vele, vigyétek ide-oda, szeretgessétek, gondozzátok. Lesz vele meló bőven.


Vagy akkor csinálj egy másodikat. De akkor aztán ne lepődj meg, ha a fiatok valami számítógépbe menekülő lelkisérült incel lesz!

2021. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Azt hiszem, hogy nem panaszkodhatsz, hiszen már van egy gyermeketek.

Mit gondolsz, melyik a jobb döntés? Szülni még egy gyereket, majd újra elhidegülni, amiből már talán nincs visszaút. Vagy egymásra koncentrálni és boldog családként élni.

2021. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan már. Ha egy nő gyereket akar akkor lesz neki. Magasból le fogja szarni a kapcsolatot és minden mást is. Kapuzárás van és KELL A GYEREK. Ennyi. Mondhatunk itt mindenfélét neki akkor is lesz gyerek. Pont az ilyenek miatt mennek tönkre a kapcsolatok és ezért van ennyi egyedülálló anyuka több gyerekkel. Persze aztán lehet pótapucira vadászni meg ide írogatni a kérdéseket hogy "van e esélyem párt találni 2 gyerekkel." 😅
2021. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!