Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éves lány gyerek az apjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves lány gyerek az apjával akar aludni az normális? Aludjon köztünk ? Én az apa új párja vagyok...

Figyelt kérdés

Azért lassan 7 éves első osztályt végzi már nem csecsemő.....

Vagy ez így szokás? Nem vagyok anyuka , komolyan kérdezem


2021. jún. 2. 14:49
1 2 3 4 5 6
 1/54 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%
Lehet valami ideiglenes pszichológiai hatás ez. Nem akarja, hogy lecsússzon az első helyről, érted. Szerintem kicsit engedj neki, de nem tudom ez normális-e, én se vagyok anyuka. Meg attól is függ, előtted hogy aludt a lányka.
2021. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
94%
Veletek él vagy láthatásokon van nálatok?
2021. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális. Eddig is vele aludt, vagy ez új dolog? Ha az utóbbi, akkor csak szokja az új helyzetet, vagy féltékeny rád.
2021. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
89%

Mi néha még utána is a szüleinkkel aludtunk.


De pl. Japánban teljesen normális, hogy ekkora gyerekek a szülőkkel alszanak.

2021. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Láthatásokon. Nekem kicsit fura mert most találta ki ezt, pedig már külön vannak egy ideje. Így meg én inkább megyek haza , nekem bizarr egy idegen kislánnyal egy àgyban.
2021. jún. 2. 15:03
 6/54 anonim ***** válasza:
78%

Bizarr, igen.

Nincs másik ágy, kanapé, bármi? Kéthetente egy hétvége szerintem átvészelhető.

2021. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
95%

Én anno 8-9 éves koromig amikor rosszat álmodtam, átmentem a szüleimhez, hogy ott aludjak közöttük. De ez elég ritka volt, egyébként eszembe sem jutott, hogy velük aludjak rendszeresen.

Ha ennyire ragaszkodó típus vagy csak féltékeny, az apjának kell leülnie vele beszélgetni kicsit.

2021. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Akkor miattad van. Majd kinövi. Inkább amúgy közelíteni kellene, közös progik, stb. Lehet amúgy jófej kiscsaj.

Sajnos ez van, egy elvált szülő párjának lenni ilyen, elfogadod a gyerekét is-legtöbb esetben.

2021. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
86%

Talan iszonyuan feltekeny rad, arrol is hallott, hogy ferfi es no kozt tortennek dolgok, es ezt meg akarja akadalyozni. Ha a gyerek helyebe kepzelem magam, ertem ot. Es valoszinuleg atlagon felul rosszul viseli ezt.

Felnottkent nem tudom, mi a teendo, de lehet, hogy apukanak asszertiv modon kene fellepnie.

2021. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
6 Persze én aludjak a gyerek méretű ágyon 😀Sajnos ez nem megoldható. Meg munka miatt mi sem vagyunk együtt minden hétvégén.
2021. jún. 2. 15:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!