Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jó vagy rossz ha a TV a hálószobában van ? Mennyire mérgezi a párkapcsolatot esetleg a pihenést ?

Figyelt kérdés

#Zavaró filmek #Zaj a szobában
2021. jún. 3. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk egyáltalán nincs TV-nk, de most rákerestem, és elsőként kiadta ezt a cikket, aminek néhány pontja elég logikusnak tűnik a TV ellen.

[link]

2021. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
szerintem a tv jó dolog hálószobában. mert este ha fáradt vagy és arra vágysz hogy csak bambulj valamit, nem kell utána felkelni. de amúgy manapság már kevesen néznek tvt, szóval ha te sem, akkor nem kell. ha esténként szoktál tabletezni, akkor hiányozoni fog a tv, ha inkább olvasol, akkor nem.
2021. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a TV jelenlete erdekes, hanem a hasznalata es az alvasi, tevezesi szokasok. Van, akit az olvasolampa is zavar, a ferjem felol meg agyut is sutogethetnek, ha elaludt, kikapcsol.
2021. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

nemkő a tévéj, minek ésn kúturember wok!


Imádom az ilyen kommenteket. Mint az első is.


TV az minek, de gondolom a teló meg laptop 0-24-ben füstöl, mi? >:)

2021. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Engem általában zavar, főleg szex közben.
2021. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most vettem tv-t a szobámba, de nincs kábeltv rajta, csak Netflix és HBO Go. Én szeretek a tv hangjára elaludni, sokkal jobban megy, mint teljes csendben, plusz ha este van kedvem nézni valamit, arra is jó, mert ha a nappaliban nézem és bealszok rajta, utána teljesen felébredek, míg átvánszorgok a szobámba és nem tudok visszaaludni.


Párkapcsolat szempontjából szerintem köze nincs ahhoz, hogy mondjuk mennyit beszélgetünk egymással, csak mert ott a tv, még ugyanúgy igénylem a tartalmad beszélgetéseket.

2021. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Hálószobában soha nem tartottam tévét! Az az elvem, hogy aki tévézni akar, tegye a nappaliban, hasonlóan, ha én tovább akartam olvasni, mint a volt férjem, kimentem a nappaliba, hogy ne zavarja a lámpa. Nem tudnék párkapcsolatban lenni olyannal, aki miatt nem tudnék este nyugodtan pihenni, aludni.
2021. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 “szívem, pihenni szeretnék, kimennél inkább a nappaliba tv-zni?” Tudod, csak mert van tv a hálóban, még van rajta kikapcs gomb🤣
2021. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
És ha ő nézni akarja, mit érek a kikapcs gombbal? A háló szoba alvásra való, nem tévézésre. Azon kívül én személy szerint nem alszom jól olyan szobában, ahol elektromos kütyük vannak.
2021. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9 És ha ő nézni akarja, mit érek a kikapcs gombbal?


Akkor ő kimegy a nappaliba tv-zni. De hát amúgy kinek mi, ha téged zavar a hálóban, akkor ne legyen.

2021. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!