Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tartjak a ferfiak penzkidobasnak a viragvételt a lanynak?

Figyelt kérdés
21 vagyok, 3 kaocsolatom volt mar, tobb evesek, de sosem kaptam viragot.
2021. jún. 4. 01:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%

Mert az... Veszek valamit, ami nem jó semmire és 3 nap után kidobod... Nem mondom, hogy soha nem veszek virágot, de nem attól még hülyeségnek tartom ez a mániát, hogy rohadó/száradó növényeket kell venni valakinek, mert abban méri a szeretetet.


Inkább veszek akkor cserepest, vagy valami csokit, stb...

2021. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
62%
21: de arra jó, hogy 3 napig gyönyörködik benne... ennyi erővel a csokit bezabálja 2 másodperc alatt, aztán 1-2 nap múlva a wc-ben végzi végtermékként... az mennyivel értelmesebb?
2021. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
79%
A gesztus az értéke annak aki értékeli, nem a logikája h mire jó.
2021. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
56%
#22 hagyjuk már ezt a marhaságot, hogy minek ha eszel, ha úgyis kijön belőled... A cserepesben meg évekig gyönyörködhet... de legalább megfogtad a lényeget. ;)
2021. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%
24: mi a lényeg benne? Az, hogy mivel szerinted nem értékes, azért normális, hogy nem veszel neki, még ha neki az 3 nap örömet is szerez? Az miben más, mint hogy 2 percig finom íz van a szájában? Ha vmit veszel a másiknak, nem azt kell nézni, SZERINTED mennyire jó ajándék, hanem a MÁSIK szerint mennyire az.
2021. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
27%
#25 téged nem az eszedért szoktak szeretni, ugye? :D
2021. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
69%
De. Viszont téged meg nem az empátiádért meg az önzetlenségedért, vagy azért, mert belátod, hogy másnak nem az tetszik / értelmes, mint neked.
2021. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
55%
Ennek ellenére azért nem sikerült feldolgozni, hogy azt írtam, a saját nem tetszésem ellenére is szoktam néha vágott virágot is venni a cserepes mellett... ;) Sőt mondok jobbat, van hogy vadvirág csokrot szedek...
2021. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
63%

Én nőként is pénzkidobásnak tartom, a vágott virág engem csak elszomorít, mert akkor a legszebb amikor megkapom, utána pedig "köteles" vagyok hazavinni, és kirakni jól látható helyre, hogy végignézzem ahogy elpusztul.

Közben meg pakolászhatom, mert még sajnálom kidobni mert az egyik fele mondjuk még egész jól tartja magát, de a másik fele meg már sárgul-barnul és ronda, szóval nem is szép.... nekem ez abszolút nem vonzó.

Inkább a cserepes növényeket szeretem, de azt se ajándékba, mert én tudom hogy melyikek tetszenek és melyikeknek tudok megfelelő helyet és gondoskodást biztosítani.

Én egyébként imádom a növényeket-virágokat, van sok a lakásban is és a kertben is, de ajándékként szerintem nem annyira jók.

2021. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Baj van a fejekben úgy látom....
2021. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!