Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Párommal 2évig együtt voltunk, most újra összejöttünk 4hónapja. Rájöttem hogy nem vagyok szerelmes, csupán szeretem. Legbelül érzem, hogy szabadabb lennék nélküle, illetve elkezdett zavarni a külseje ami nem jó dolog egy kapcsolatban. Viszont lelkitársamnak érzem, jól megvan köztünk a kommunikáció, megértjük teljesen egymást. Ő nagyon szeret, tudom és látom rajta. Tudom, hogy rossz volt nélküle, most kicsit tehernek érzem. 21/L
2021. jún. 4. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
"Mi lenne a helyes döntés?" A helyes döntés az ambivalens kötődési mintád kidolgozása, utána pedig az érzelmi felnövés lenne.
2021. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen, szakítottatok is, minek vagytok még együtt, ha nem vagy szerelmes belé és a külseje is zavar? :D Inkább keress olyat, akivel le tudod élni az életed. És nem olyannal fekszel le, akivel teher az élet.
2021. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak érzem, hogy személyiség terén nagyon összepasszolunk, amolyan lelki társam. Tudom fiatal vagyok, előttem az élet, és persze nyílván külső szemmel könnyű megmondani mi a helyes, de aki benne van, annak nehéz meghozni egy hasonló döntést.
2021. jún. 4. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Végleg engedd el.
2021. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírtál egy BARÁTOT. Most azért, mert találták egy jó barátot, de félsz, hogy elveszíted, hülyeség bentragadni egy ROMANTIKUS kapcsolatban, ha minden más téren a hideg ráz tőle.
2021. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja, ezt hívják ambivalens kötődésnek. Ez az viszont ami sehova sem vezet, legalábbis előre semmiképpen. Vagy rendbe teszitek egymás között a dolgokat - bár az érzés már jórészt elszállt - vagy továbblépsz. A rövid leírásod alapján ez utóbbit javasolnám. Könnyen beleragadhattok a se vele, se nélküle csikicsukiba, hogy újra meg újra szakítotok-összejöttök és éveket raboltok el ezzel a "játékkal" egymástól.
2021. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!