Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a volt barátnője. Hogyan tudnám ezt ignorálni?

Figyelt kérdés

A párommal 2 hónapja vagyunk együtt, előtte neki 1 évig nem igazán volt barátnője, mert az előző kapcsolata, ami egy éve 1,5 év után véget ért, elég csúnyán végződött (az ex-csaja megcsalta). Nehezítő körülmény, hogy ők osztálytársak mind a mai napig, és én is egy suliba járok velük. A barátom elmondása szerint utálja, rühelli, ki nem állhatja a lányt. És néha, amikor valahogy előjön a téma, akkor mesélgeti, hogy ez meg az milyen jó volt azzal a lánnyal, meg a közös emlékeiket, meg megmutatta a régi osztályképeket, amin még együtt rajta vannak, stb. ráadásul néha szoktak még beszélgetni is, bár a párom csak annyit mondott erről a múltkor, hogy "úgy mesélte a pasiügyeit, mintha a legjobb barátja lennék". Aztán legutóbb, míg Ő zuhanyzott, én a számítógépénél ültem és a képeket nézegettem, és hát találtam pár képet még arról a r.. khm akarom mondani lányról is. Meg néha elszólja magát, hogy régen miket vett annak a lánynak, nekem meg soha nem vesz semmit (nem várom el, mert abszolút nem azért vagyok vele, hogy ajándékosztást tartson, de néha jól esne egy apró kis kulcstartó, vagy valami csekélység). Engem nagyon zavar, hogy nem rekeszti ki teljesen azt a lányt az életéből, annak ellenére, hogy mennyi szenvedést okozott neki és hogy elvileg már engem szeret; az én barátom, és elvileg belém szerelmes. Ráadásul még az elején éreztem, hogy szeret, meg nagyon jól esett minden perc, amit együtt töltöttünk, de mostanában már egyre többször csak a durca vagy a veszekedés megy. A kapcsolatunk elején én még nem voltam annyira szerelmes; szerettem, de nem voltam halálosan oda érte, most viszont egyre jobban szeretem, de nála már nem érzem azt, amit 2 hónappal ezelőtt éreztetett velem. Valamilyen szinten ide tartozik az is, hogy egy hónap után lefeküdtünk, és most pár napja felfázás miatt hólyaghurutom lett, és amíg tart az antibiotikumos kezelés (aka gyógyulgatok), addig nem nagyon ajánlatos a szex, így megmondtam neki, hogy majd ha jobban leszek. De közben ottaludtam nála, és ő is nálam, és mind a két alkalommal többször is bepróbálkozott, alig tudtam leszedni magamról, akkor meg teljesen vérig volt sértve, hogy miért vagyok vele ilyen bunkó, hogy nem engedem... :/ szóval zavar mostanában az a volt barátnő, meg ez, hogy így általánossá vált számára, hogy már megszerzett, hogy már "az övé vagyok", és nem kell bókolgatni, meg semmit sem kell már értem tenni, nem kell értem hajtani, és nem kell bizonyítgatnia mennyire szeret. Mit tudnék tenni, hogy ez kicsit is jobb legyen? : (

Ő 18, én 16.


2010. aug. 25. 04:22
 1/1 anonim ***** válasza:
szia szerintem mond meg neki hogy ne beszéljen a volt barátnőjéről nem vagy rá kíváncsi mást is lehoz a téma és még azt is felhozhatná neki h néha örölnél pár ajándéknak és probáljon magán változtatni 21/f
2010. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!