Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik valaki így egy párkapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatról beszélünk tehát teljesen függetlenek vagyunk egymástóp anyagilag, összeköltözni sem mostanában tudnánk tehát az ilyen jellegű érdekek nem igazán játszanak szerepet.


Szóval az a sztori hogy nagyon ellaposodott a kapcsolatunk így több mint 2 év után, lassan egy éve hogy úgy érzem nincs már meg köztünk az az érzelmi kötődés mint az elején. Ő mindíg is hidegebb volt nálam de mostanra konkrétan olyan mint a beton, hideg és kemény, nagyon ritkán villantja meg a szerető oldalát és nagyon rövid ideig.


Persze kifogása van mindíg de ha őszinte kell lennem, úgy érzem nem kapom már meg tőle azt amire nekem szükségem volna egy párkapcsolatban. Én roppantul érzelmileg kifinomult vagyok míg ő szinte egyáltalán nem az. Van sok más gondunk is de ez messze túltesz mindegyiken.


Eljutottam kétszer is odáig hogy kijelentsem a szakítást mert már nem bírom tovább ezt az érzelmileg üres teret köztünk de ilyenkor valahogy mindíg észbe kap, bepánikol és hirtelen minden megváltozik. Jobban oda figyel rám, kedvesebb stb. Bármit csak el ne hagyjam.


Nem tudom hova tenni miért viselkedik így. Kérlek segítsetek megfejteni mi indokolhatja ezt az ő részéről? Miért küzd foggal körömmel a kapcsolatunkért ha pár héten belül megint elkezd érzelmileg távolságtartó lenni?



2021. jún. 5. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
A küzdés persze szintúgy csak addig tart amíg meg nem győz arról hogy ne szakítsak
2021. jún. 5. 16:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert, ha épp nem akarsz vele lenne, akkor tud tenni érte, ígérgetni, de ha újra úgy érzi, nyeregben van, akkor meg mindegy.


Azt nem értem, ezek ellenére, miért tud még mindig meggyőzni. Légy határozottabb és szakíts vele, ennek már semmi értelme.

2021. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem olyan egyszerű megtalálni az igazit, tudnád, ha Ő lenne az, de ezek szerint nem az, engedd el, én 3 évet pazaroltam az életemből egy olyan emberre, aki egy nárcisztikus barom volt, több mint 1000 napot vett el az életemből, amikor azt az 1000 napot egy normális társ keresésére is használhattam volna, van amikor érdemes küzdeni egy kapcsolatért, de szerintem amit fent írtál, azok alapján már nem érdemes, ha eltűnt a tűz a kapcsolatból, akkor már nehéz visszahozni ilyen szinten, pláne ha távkapcsolat.
2021. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Párodnak erre van igénye, amikor forró a talaj megerőlteti magát, hogy vele maradj és fűt fát megígér. Így a két eset után már tudod, hogy nem tud megváltozni így tőled függ hogy neked így jó vagy szakítasz. Ne tőle várd a megoldást, mert neki így jó a kapcsolat, neked kell kilépni belőle, ha nem érzed jól magad!
2021. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól írták a többiek. A semminél ez is jobb neki. Komolyan ez kell?
2021. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet van valakije, azért olyan hideg, téged meg tartaléknak tart
2021. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nárcisztikus barom, menekülj el előle. Ne foglalkozz vele.

Az a fegyvere amit leírtál és úgy tűnik működik is.

2022. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!