Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyszülőket hogy lehet leállítani párkapcsolati téren?

Figyelt kérdés
Igazából arról lenne szó hogy a lehetőségeim nem rosszak. Jó csajnak tartanak visszajelzések alapján mindkét nem tagjai. Visszafogott vagyok közösségi oldalakon de látom hogy sok velem 1kategóriájú csajszi falja a fiúkat és kalandozik csajokkal csakúgy brahiból. Ez az életvitel nekem is tetszene persze nem kiteregetve neten. Ami visszafog az a nagyszülői nyomás. Korábban azon pörögtek mikor házasodok már mert hajdanán tizenévesen már elkeltek a lányok. Azt már felfogták hogy manapság később házasodnak az emberek plusz most nekem még az egyetem az első de az aktuális udvarlóm érdekli őket mert azt nem veszik be hogy apácaként tengetem napjaim. Meg üzengetnek olyanokat hogy hozzám szerintük egy nagybajszú állatorvos való...Szüleim lazák mondván, hogy csináljam ami jólesik de mit vetítsek nagyiék felé?

2021. jún. 6. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem küldöd el őket a fenébe?
2021. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Próbáltad már őszintén vállalni, és képviselni magad, hogy ne kelljen képmutatónak lenned egyenes, hiteles ember helyett?


Nekem is volt hasonló szituáció az életemben. Először is, eldöntöttem, hogy beszélek-e a magánéletemről, vagy sem, mert ugye ahhoz nincs köze senkinek, csak akivel megélem. Mikor úgy döntöttem, hogy beszélek, reagálok, akkor elmondtam azt, hogy én hogy gondolom, és nem foglalkoztam vele mit reagálnak, mert nincs közük hozzá. Ha elfogadják akkor elfogadják, ha nem, akkor nem. Nem az én problémám. Én inkább nem beszélek, de nem hazudok.


Ha te most kur.álkodni akarnál az M3-as autópálya pihenőiben, szíved joga. Ha tapasztalni akarsz, és váltogatni a partnereket, az is szíved joga. Hogy ezt milyen minőségben csinálod, az pedig megmutatja milyen ember vagy. Lehet ezt is őszintén, becsületesen, de lehet nívótlan, gerinctelen módon, mások érzelmeivel játszva is tenni. Te életed.

2021. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Hagyd, hogy úgy gondolkodjanak, ahogy akarnak, és távolodj el tőlük egy kicsit!
2021. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pár éven belül leállítja őket a biológia. Nem feltétlen halálra gondolok, de eljön az idő amikor már mondhatsz nekik bármit, elhiszik, mert ellenőrizni nem tudják, mert ahhoz ki kellene jönni a lakásból és már nem képesek rá.


Nekem 3 nagyszülőm van és egyik sem képes elhagyni az otthonát vagy az idősek otthonát ahol élnek. Pedig ők is nagyon "határozott jellemek" ilyen téren. A legerősebb jellemű pedig sajnos már nincs köztünk. Ő volt a legjózanabb ember a családomban.


Bár én ettől függetlenül sem szeretnék "kalandozni", igaz én egy "nagyon nyugodt, '50-es évek amerikájának túlidealizált változata" kisvárosban élek, ahol mindig megy a virágkiállítás, és a csengőhangú kóristák éneke. És még gördeszkázni is tilos, kivéve az erre létrehozott - elég fejlett - parkot.

2021. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érthetetlen kérdés. Annyit mondanék, hogy közük semmi, majd te megtalálod akit szeretnél.
2021. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
„Alakulóban van, de nem jön össze” típusú hazugságokat mondhatsz nekik. Talán ezt emésztik meg legkönnyebben, hogyha látják rajtad, hogy te próbálkozol, de a sors ellened van. Kegyes hazugság lenne szerintem.
2021. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell mondani.

Miert kell mindig mondani valamit? Majd nem kerdezik meg egy ido utan.

2021. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Nagyszülőkkel rengeteg dolgot meg lehet beszélni.Alapjábanvéve kiegyesúlyozottabbak,nem rohangálnak és mivel elérték amit szerettek volna,nem feszültek,viszont tapasztaltak.Van idejük a családra figyelni.


Mint minden embernél,ezért náluk is előfordulhatnak túlzások.Kicsit a maguk ize szerint szeretnének formálni.Nem kell nekikmenni,vagy ilyesmi.Felesleges,és káros is,ha pont azok az emberek bántják egymást,aki szeretik egymást.


Nem kell hazudnod,csak kerüld a témát.Beszélgess másról.Mond nekik röviden:Eljön annak is az ideje.Most nem tudsz ezzel foglalkozni.Tanulnod kell.sb.Mindig csak rövid mondatokat mondj.Es mint mondtam válts rögtön témát.

És kis idő múlva majd nem faggatnak tovább.

2021. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!