Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én kombinálok túl?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vagyunk együtt. Mostanában egyre kevesebbet beszél velem, néha úgy érzem ignorál.

Jogos ha ez zavar vagy csak én gondolom túl?

A gonoszkodók és a trollok kíméljenek.

Köszönöm a segítséget!



2021. jún. 7. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt így megmondani nem tudjuk.

Mennyi a kevesebb? Lehet,hogy nekem az is sok. Csak egy példa volt . Attól is függ, hogy miről akarsz beszélni. Lehet,hogy már a könyöklő jön ki a mondani valód.

2021. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Eddig tartott, ez mar a lejto.
2021. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Könyökén
2021. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát, sok jót nem jelent, ha nem akar veled beszélni. Ha meg azért, mert tényleg fárasztod, az még gázabb. Lehet, hogy vége a kampánynak és ezt várhatod tőle.
2021. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy lefoglalja a munka vagy egyéb dolog. Jelezd neki, hogy örülné ha többet foglalkozna veled.
2021. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem fárasztom, igazából tényleg mindenről beszélgetünk, mint a legjobb barátok.

Tény, hogy néha sokat dolgozik, de akkor is ugyanúgy tudtunk beszélni, mikor időnk volt, de mostanában mikor keveset dolgozik is keveset beszél velem.

Említettem már neki, de azt mondta ne kombináljam túl.

2021. jún. 7. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

Ha beszéltetek erről és azt mondja, hogy ne kombináld túl, akkor ne is. Nyilván nem lesz minden olyan, mint az első hónapban, picit elkezd apadni a kezdeti izgalom is és így, hogy vége a covid nagy részének, előtérbe kerülnek rég elfeledett barátok, családlátogatás, más dolgok. Az is lehet, hogy valami miatt sokszor van rossz hangulatban és egyszerűen nem akarja átragasztani, olyankor inkább nem ír.

Az is lehet, hogy inkább vár mindig az élő találkozóra és ott beszéljetek. Vagy hogy nincs kedve pötygögni, vagy csak így esik jól nkei. Ha nagyon zavar téged és őt nem, akkor írhatsz neki, de ne vidd túlzásba és ne várd el, hogy kilométeres válaszokat gépeljen

2021. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig igazad van kerdezo. Amikor jelzed neki, hogy rossz erzeseid vannak ezzel meg azzal kapcsolatban, arra nem normalis valasz a ne kombinald tul.Ezzel azt uzeni, hogy nem erdekli az erzesed, old meg ahogy akarod. Nyilvan te erzekeled, hogy kezd ellaposodni a kapcsolatod, o meg eszre sem vette. De konyorgom, meg csak 2 honapja vagytok egyutt. Ez evtizedes kapcsolatokban szokott problema lenni. Szerintem ez nem lesz egy hosszutavu kapcsolat.
2021. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem a 7es válaszolónak van igaza, mert nekem fontos, de megpróbálom vele megbeszélni.
2021. jún. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!