Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már én kombinálom túl, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már én kombinálom túl, ugye?

Figyelt kérdés

Két hete kiírtam ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Aznap este küldött egy fotót, hogy ott van, ahol mondta, legalábbis küldött egy képet, amin tényleg csak a férfi kollégái ülnek, ő nincs rajta, nem tudhatom mikor készült. Jó, megkönnyebbültem, nyilván igazat mond. Erre a héten bejelenti, hogy többet nem megy. Oké. És ma, mikor véget ért a munkaideje, írt, hogy 1 órát késni fog, mert váratlan klienshívás van. Ez 2 órával ezelőtt volt, még sehol. És megint pont csütörtökön. És mintha olvasná, amit kiírtam. Létezik, hogy még ő nyomoz utánam, vagy hívjam a diliházat, mert végképp megbolondultam? Vélemények? Aki engem hibáztat, tegye nyugodtan, elfogadom, csak kulturáltan azért, így is rosszul vagyok már, magamtól, tőle, ettől a hülye helyzettől.


2017. nov. 23. 18:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én biza utána erednék egy csütörtök este.
2017. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Csak hogy teljes legyen a kép: rendszerint 2 órát marad el. Kb egy gyorsan lezavart randi ideje. Ajh...
2017. nov. 23. 18:57
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit nézz utána a dolognak.
2017. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%
Paranoiás vagy. De a kapcsolat alapból értelmetlen. Részedről nincs bizalom, ő meg nem avat be semmibe. Hagyjátok már egymást, csak az időtöket pazaroljátok.
2017. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a fotóval csak rontott a helyzeten :)

Lehet, máskor készült, lehet akkor, lehet, csak megkérte a kollégákat, küldjenek egy fotót és tovább küldte.

Amúgy mi ez hetente ismétlődő hirtelen jött közös program, mert nehezen hihető.


Szerencsére még soha nem voltam ilyen helyzetben, de azt hiszem, utánajárnék a dolognak. Főleg az előző kérdésedet is elolvasva.

2017. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Korotok? Y:..
2017. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
Mostmár te.
2017. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem eljárós pasi,így vaj lehet a füle mögött :)
2017. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vaj az, csak fülzsír :D
2017. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Nem kombinálod túl, szinte biztos, hogy "tilosban" jár. Túl sok a furcsaság, ez nem véletlen. De miért gondolod, hogy olvasta a kérdésed? A fényképet te kérted, hogy küldjön? Lehet ebből érezte, hogy gyanakszol valamire, és le akarta zárni, aztán most mégis elment...Amúgy mióta van ez a csütörtöki program?

Amúgy meg így hogy nimcs rajta a fotón nem túl "bizonyító értékű", akármikor készülhetett.

2017. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!