Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzam tovább vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzam tovább vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ha egy nő 50+ éves koráig nem találta meg a hozzá illő férfit, érdemes tovább keresnie? Rólam van szó, van tartós kapcsolatom.

Problémám hogy ez sem az igazi, vannak viták különböző dolgokon.

De eddigi minden egyes kapcsolatomban volt gond, hol ez hol az.

Bár volt egy férfi aki tökéletes viselkedésűnek tűnt,őt valamiért nem tudtam szeretni. Csupán barátként az pedig kevés.

Lehetséges hogy sosem fogok jól választani, esetleg én magam nem vagyok alkalmas együttélésre?

Érdemes lenne tovább keresgélnem, vagy maradjak mostani párom mellett akit ha már nem is szerelemmel de szeretek? Tudjam be vitáinkat annak hogy más kapcsolat sem rózsás?


2021. jún. 7. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak vitak. Es mindig fontos az onismeret, amivel minimalizalni tudod a mellefogast. 50 felett azert a legtobb ember mar befele fordul, nm akar mar semennyire megfelelni a vilagnak. Altatni sem lenne jo magad, hogy valahol meg kint koborol a herceg teged keresve. En ismerek egy nagyon kis talpraesett 50 feletti not, sajat szememmel nezve is hibatlan. O sem talal magahoz valot. Sodrodik meg probal is tenni ellene. De egyik sem az igazi.
2021. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen így van. Mégis hiába az önismeret, hiába tudom milyen szokásokkal bíró férfi nem való hozzám, ha már csak az együttéléskor mutatja meg igazi arcát. Ami nem is biztos hogy tudatos. Nem érzem magam most sem boldognak, az rendszeresen kapcsolataim első hónapjaiban érezhető.

Aztán jönnek a problémák, viták.

2021. jún. 7. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Változtass a szokásaidon, ne ugyanott keress pasit, ne úgy, ahogyan szoktál, változtass valamit magadon is.
2021. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát neked semmi se jó.Ha tökélwtes,akkor nem tudod szeretni,ha meg tudod szerwtni,akkor nem elég tökéletes.

50 évesen nem értem mit akarsz.

Szerintem te se tudod.

Olyan vagy mint apám.Az is addig kerwsgelte a tökéletes nőt,amig meg nem öregedett.

Most mar tökéletlent se nagyon fog találni.

2021. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es. Ha jo az onismereted, akkor az emberismereted kene fejleszteni. Mert lathatoan kifognak rajtad. Ez a megjatssza magat dolog azert gyorsan lebukik, ha jol megfigyeled az embert. Nem kell hozza pszichologusnak lenni, hogy megtudd a masik mit gondol. Sokat kell beszelgetni, mely bensoseges temakrol. Aki ezekben nem partner, azoknak nem te vagy a lenyeg, hanem a noi mivoltod es csak szerepet jatszik a tudjukmiert. Masreszt a valaszain el lehet latni, hogy mennyire jon szivbol, vagy esetleg at kell gondolnia, mielott valaszol. Aki egy egyenes kerdesre toltelekmondatokkal valaszolgat, mint peldaul "az igazat megvallva, az ilyen esetekre en azt szoktam mondani, hogy ..." abban biztos lehet, hogy egy oriasi kamut tol az arcodba, csak kellett neki egy kis ido, amig atgondolja, hogy mi is legyen az. A harmadik, hogy a cselekedeit figyeled. Aki gesztus szinten sem tesz erted semmit, vagy csak elvetve probal ki nem kenyszeritett (szuletesnap, karacsony) kedvessegekkel meglepni, attol szinten ne varj semmit.
2021. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!