Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan szeret a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szeret a párom? Mit csináljak ? Többi lent

Figyelt kérdés
A párom túlságosan szeret ha lehet így nevezni 3eve vagyunk együtt. Együtt élünk másfél éve és mióta oda költöztem hozzá azóta ha elmegyek valahová követ szép lassan elmarta melőlem a barátaim és a családom már senkivel nem tartom a kapcsolatot rá vett hogy egy munka helyünk legyen és ott folyamatosan figyel nem beszélgethetek senkivel stb nem járhatok sehova nem írhatok senkivel de neki ez jó én értem ha féltékeny de ez már sok bánom hogy hagytam hogy ezt tegye velem de nem tudtam 0-24ben együtt vagyunk én mondtam neki hogy barátkozzon stb de nem akar mással lenni csak velem és már ez idáig fajult hogy elegem lett próbáltam vele 1milioszor megbeszélni de nem sikerült rá vett vegyek fel hitelt neki a nevemre holnap utalják de már nem akarok vele lenni mit kellene tegyek ? Félek elhagyni nagyon nincs hova mennem félek minden apró változástol

2021. jún. 8. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Már ez is gond?
2021. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%

NEM, NEM, NEM.


Most legszívesebben elég khm... szabadszájúan fejezném ki magam, de félek, akkor letiltana a Gyakori.


Dehogy szeret ő túlságosan. Nem szeret egyáltalán, hanem birtokol. Uralkodik rajtad. Ő csak magát szereti, te pedig egy kellék vagy. Aki szeret, az igen is, figyelembe veszi, hogy te mit akarsz, és róla ez nem mondható el.


Én a bankot még ma felhívnám, hogy tárgytalan, és azonnal vissza is utalnám az összeget, ahogy megkapom. Hátha tudnak még valamit tenni.


Kitartást, és ne maradj ilyen ember mellett!

2021. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem szeretet, hanem birtoklás.


A szeretet képessé tesz a bizalomra, elengedésre, nem kötődik feltételekhez.


Ha nem szereted, és rossz neked, akkor ideje tervezett módon kilepni a kapcsolatból, megnezni mik a lehetőségek, hogy hova, és hogyan tudsz menni. Mondjuk holnap lesz egymillió forintod, hisz a te nevedre érkezik. Ne legyél buta, ne hagyd, hogy tovább romoljon a helyzet, és elköltse. Használj belőle annyit, hogy költözhess, vagy fizesd vissza azonnal.

2021. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Jobb ha menekülsz, mert ebbe bele fogsz őrülni.
2021. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Épp ellenkezőleg, ha valóban szeretne, akkor hagyna teret, bízna benned és egyáltalán nem így viselkedne.
2021. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

De lenne hova menned, csak te nem akarsz, mert kényelmes neked ez az áldozatszerep.


Számos olyan szervezet van, akikhez lehet ilyen esetekben fordulni.

2021. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

A hitelt már nem tudod leállítani, de nem kell neki odaadni. Legalább lesz kezdő tőkéd az albérlet kereséshez, foglalóhoz.

Szedd össze magad, és állj a sarkadra, te is tudod, hogy ez nem normális.

2021. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

A barátnőm pont egy ilyen ember után fizeti a hitelt élete végéig (amit érdekes mód az ő nevére vettek fel) úgy, hogy válnak és váláskor a hitel is közös.


Ez se nem szeretet, se nem szerelem, pusztán kihasznál, számára egy eszköz vagy. Azért mart el mindenkit mellőled, hogy senki ne adhasson tanácsot, senki ne álljon melletted, ha majd durvább dolgokat fog ellened elkövetni.

2021. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
A hitelnél szólj, hogy ne utalják, mert módosul a bankszámla. Nyiss egy bankszámlât, menj el ügyvédhez, hogy szerződést módosítsatok és ne add oda neki a pénzt!!!
2021. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

A hitelfolyósítást azonnal állíttasd le.

Ez a kontrollálás, amit a barátod csinál, az érzelmi bántalmazás egyik formája. Nem szeretetből teszi.

[link]

Vedd fel a kapcsolatot a NANE egyesülettel:

[link]

+36 80 505 101 (Hétfő, kedd, csütörtök és péntek 18-22 óra és szerda 12-14 óra között)

2021. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!