Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan szeret a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szeret a párom? Mit csináljak ? Többi lent

Figyelt kérdés
A párom túlságosan szeret ha lehet így nevezni 3eve vagyunk együtt. Együtt élünk másfél éve és mióta oda költöztem hozzá azóta ha elmegyek valahová követ szép lassan elmarta melőlem a barátaim és a családom már senkivel nem tartom a kapcsolatot rá vett hogy egy munka helyünk legyen és ott folyamatosan figyel nem beszélgethetek senkivel stb nem járhatok sehova nem írhatok senkivel de neki ez jó én értem ha féltékeny de ez már sok bánom hogy hagytam hogy ezt tegye velem de nem tudtam 0-24ben együtt vagyunk én mondtam neki hogy barátkozzon stb de nem akar mással lenni csak velem és már ez idáig fajult hogy elegem lett próbáltam vele 1milioszor megbeszélni de nem sikerült rá vett vegyek fel hitelt neki a nevemre holnap utalják de már nem akarok vele lenni mit kellene tegyek ? Félek elhagyni nagyon nincs hova mennem félek minden apró változástol

2021. jún. 8. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szeretet.

Ugy viselkedik veled mint egy kiskutyával.

Húzz el onnan minél előbb

2021. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy ezidő alatt nem esett le, hogy egy bántalmazóval élsz együtt. Tipikus jelei, hogy betegesen féltékeny, kontrollmániás, levág a rokoni és baráti kapcsolataidról, gazdasági függésben tart (hitel). Tehát ha odaadod neki a pénzed, eszébe nem lesz visszafizetni, csak majd ígér fűt fát, amit aztán nem teljesít, de innentől bármit megtehet majd veled, mert nem fogsz elmenni a pénz miatt.

Eszedbe ne jusson odaadni neki a pénzt, találj ki hazugságokat, tagadd le, hogy megérkezett, mondd hogy problémázik a bank stb.

Egyetlen szavát sem szabad elhinni ezeknek, óriási manipulátorok.

Sajnálom, hogy eddig fel sem tűnt, hogy egy bántalmazóval élsz együtt. Olyan nyilvánvaló jelei vannak, hogy sokkal hamarabb is feltűnhetett volna, mint 3 év.

Próbáld meg felvenni a kapcsolatot azokkal, akiktől eltávolított. Mondd el nekik, hogy a kontrollmániás párod miatt nem tarthattál velük kapcsolatot. Mondd el nekik, hogy bajban vagy, rájöttél hogy a párod egy bántalmazó. Kérj tőlük segítséget, hogy legyenek körülötted és segítsenek neked elmenni tőle.

A bántalmazó legnagyobb ellensége, ha vannak körülötted más emberek, mert úgy nem tud maximálisan a kezében tartani és manipulálni. Nem véletlenül az az első dolga, hogy kihisztériázza, kizsarolja, hogy ne tarts kapcsolatot senkivel. Ez nem szeretet, csak nettó manipuláció.

Azt, hogy félsz elhagyni és félsz a változásoktól, szintén neki köszönheted. A bántalmazók kiszolgáltatottá teszik az áldozatukat, a cél, hogy az áldozat teljesen tőlük függjön. Ezért pl. jól leépítik az önbecsülését, hogy ha akarna se tudjon lépni. Vegyél erőt magadon és kérj segítséget, az emberek meg fogják érteni, miben vagy. Vannak ezzel foglalkozó civil szervezetek is, akik szintén tudnak jó tanácsokat adni, hogyan menekülj meg ettől a parazitától. Minél több szálon tart pórázon, annál nehezebb, ezért nagyon vigyázz, hogy a pénz ne kerüljön a kezébe!

2021. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Örülj már inkább neki, basszus.
2021. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Annak örüljön, hogy egy pszichésen sérült bántalmazóval él együtt, aki mindenben korlátozza, terrorizálja a folyamatos ellenőrzésével, a pénzéből él, elszigeteli a környezetétől, leépíti az önbizalmát és kiszolgáltatottá teszi, hogy el se tudjon tőle jönni? Szerintem vedd át tőle, mindenki jobban jár...!
2021. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget !
2021. jún. 9. 04:42
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem szerelem, hanem birtoklási vágy, te meg megkajáltad az egészet neki :(
2021. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt, szakítottatok? Meg tudtad állítani, vagy legalábbis elzárni előle a hitelt?
2021. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy szeret. Csupán birtokol, ès élősködik rajtad. Velem is volt hasonlóeset, de közelről sem ilyen súlyos mint nálad. Ha gondolod írj privátban, megbeszélhetjük részletesebben. Akár az én esetemet is leírhatom, elmondom én mit csináltam.
2021. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!