Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom szerencsejátékozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összevesztem a szüleimmel, ezért hozzáköltöztem. Fél éve vagyunk együtt, eddig azt mondta nekem, hogy jól menő informatikus munkája van, az is a végzettsége.

Erre amikor bejöttünk a lakásába, azt láttam, hogy kötegekben összegumizva áll a készpénz, nyertes tippmix szelvény, laptopokon futnak különböző fogadóirodák, stb..

Persze nem először járok itt, de eddig jól titkolta.

Elmagyarázta, hogy sportfogadásból él, és nyugodjak meg, ez egy nagyon stabil dolog. Higgyek neki? Ő 23 éves, én 20.



2021. jún. 8. 23:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem szép dolog hogy nem mondta meg előre, semmi szégyellnivaló nincs benne, ld. a profi pókerjátékos is szerencsejátékból él, mégis némelyik szinte sztár.

Ja és a legális forrásból származó zsetont nem nagyon szokás otthon kp-ben tartani, főleg nem gurigázva.

2021. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

Én ismerek ilyen pasit, magát létminimumon tartja, a pénz pedig, amit láttál, fogadásra kellhet neki.


Be fog bukni. Ugyanúgy, ahogy a pókerjátékosok is..


Néhány kisebb bukást el fog könyvelni magának, mint természetes dolgot, de alapvetően bukni fog vele.


Itt sokan örülnek, hogy hú, 8 millió, de ahogy jön, úgy megy. Azt hiszi mind, hogy különb, meg okosabb, meg az ő rendszere, meg adatai.. Nagy cuccokat.


Egyébként én járnék vele, ameddig nem akar velem összeköltözni, gyereket, családot, addig oké, majd meglátjuk és alakul, de figyeld meg, ha bebukik és akkor esik le neked is, hogy hú bazzeg, és szakítasz, egy szemét leszel a szemében, aki a legnagyobb szükségben dobja ki.


Egyébként pókerest is ismerek, az is abból él.


Izgalmas pasi meg minden, elsőre menőnek tűnhet, de hosszútávon.. Gyereket, közös kasszát ne csinálj vele, illetve sose lakjon nálad, egyébként rendben van kapcsolatosdira.


Gondolj bele, ha most bukna, adnál neki kölcsön, vagy tartanád el, amíg "összeszedi magát" szerencsejátékos pénzből? Egyébként az a 8 millió lehet az öröksége is, vagy kölcsönpénz..


Engem érdekelne a diplomája is, majd nézd meg vagy kérdezd meg, miből írta a diplomamunkáját..

2021. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne agyald túl

Amíg nem húz le anyagilag és láthatóan jól megy neki addig nincs miért aggódnod

Az én párom sem mondta el az elején miből él, pontosan az előítéletek miatt.

De mivel látom, hogy jól megy neki és sosem került még mínuszba nem aggódom. Pedig mi már jó pár éve együtt vagyunk :)

Az én párom 14 éve él pókerből javarészt, úgy hogy dolgoznia sem kell mellette pedig 5 éve.

Ne aggódd túl szerintem

29/N

2021. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés kamu. Egy szerencsejátékos nem halmozza otthon kötegekben a pénzt. És 8 millió nem olyan sok hogy "halmokban" álljon.

Mellesleg soha az életben nem fog "stabilan" megélni ebből. Ezeken csak bukni lehet.

Úgyhogy legközelebb valami jobbat találj ki mert ez KAMU.

2021. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Tízezresek, ötezresek voltak. Kb 900-1000 darab bankjegy. Nekem az már halom, hisz mint mondtam sosem láttam ennyi készpénzt.


12! Mondtam neki, hogy aggódom, lehet, hogy csak szerencséje van, stb. Erre azt válaszolta, “egy vállalkozáshoz is kell szerencse. Annyi tippet rakott, annyi pénzt megforgatott, hogy ez már nem szerencse.”

Rákérdeztem, minek ennyi kp, azt mondta, ezt biztos nem utasítja el a terminál.

Nem hiszem, hogy örökség vagy kölcsön. Minek lennének nála a nyertes szelvények, ha az lenne?

2021. jún. 9. 10:49
 16/26 anonim ***** válasza:
26%

Mila !

Bolse gyéla ,mense slov-mondta Lenjin et.Légy a résen ,pionir.

Maradj csendben,nézd a szelvényeket.Könyvelj.

Játssz vele.

Dobj be 1 kis pénzt a tiedből, ha neked is nyer ,akkor talán..

Én olyan óvatos lennék ,mint az aknamezőn....

2021. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Akkor most óvatos legyek, vagy higgyek neki?
2021. jún. 10. 13:43
 18/26 anonim ***** válasza:
18%

Amennyiben a tippmixen ??? játszik M??? ,ahhoz nem kell ROLLNIBAN álló pénz,hiszen számlára megy. ja ,kiveszim ,és rollnizza??? Hihihihihiihih.

Ez 1 fedősztori. 1ik ismerősöm 8!!!( nyóóóóóc ) évet kapott 1ső fokon. A tippmixezész META-nak hívták .

Gondolkodj!

2021. jún. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Háát vagy igaz vagy nem.


Aki ilyen szinten csinálja az nem a hazárdirozós fajta, ha igaz, hogy ebből él, hanem az elemző, olvasó típus, tehát függő nem hiszem hogy lesz tőle és mivel írtad, hogy IT szakmája van, így neki az analitikus gondolkodás alap, tehát ő valószínűség számításra és elemzésre, összehasonlításra, meccsek kielemzésére is képes és stb és stb, ilyen formában ez már egy szakma lenne.


Viszont egy dolog amit észrevettem, hogy hazudott neked, mert tulajdonképpen csak a szakmája IT, de nem dolgozik, hanem szerencsejátékból keresi a kenyerét. Vajon ez csak egy fedő történet ezután?


Érted mit akarok mondani? Azt hogy lehet ez is hazugság, és csak egy berendezett díszletet láttál a hazugságához. Ezért tanácsolnám azt, hogy légy óvatos. Nem hinném, hogy a pénzt csak úgy kötegekben az asztalon hagyva tartja, ez nem logikus, ez olyan megrendezettnek tűnik.


De ha igaz ez, addig nincs probléma míg nem makacsul rakosgatja logikátlanul a pénzét, magyarul amíg nem hazárdírozik függően addig nincsen semmi baj. Ahogy írták lehet ezt profin is csinálni. Azért a függőségnek jelei vannak, pl. hogy nem gondolkozik. Pl. van különbség a lottózóban egymás után kéri a kaparós sorsjegyeket függően, vagy egymás után kéri a sorsjegyeket, de megvan az oka, hogy miért között. Egy kívülálló egyből azt mondja függő, de van olyan is akinek ez volt a bakancslistája, hogy egyszer egymás után 10 kaparós sorsjegyet kipróbáljon, ha 300 vagy 400 ft, az egyszeri alkalommal 3 vagy 4000 ft.


Szóval nem mindegy hogy játszik az ember.

2021. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne, akkor nem így mondaná el, hogy beszéljen helyette a háza, hanem azzal kezdte volna, hogy bocsánatot kér, és elmondja, hogy azért nem mondta, mert egyrészt félt attól, hogy mit gondolsz róla, másrészt gondolom neki sem mindegy, hogy azért vannak vele, mert pénze van, vagy azért mert szeretik.


Ezért írtam, hogy vagy igaz, vagy nem. Ez olyan hááát kérdés.


19-es vagyok.

2021. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!