Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom szerencsejátékozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összevesztem a szüleimmel, ezért hozzáköltöztem. Fél éve vagyunk együtt, eddig azt mondta nekem, hogy jól menő informatikus munkája van, az is a végzettsége.

Erre amikor bejöttünk a lakásába, azt láttam, hogy kötegekben összegumizva áll a készpénz, nyertes tippmix szelvény, laptopokon futnak különböző fogadóirodák, stb..

Persze nem először járok itt, de eddig jól titkolta.

Elmagyarázta, hogy sportfogadásból él, és nyugodjak meg, ez egy nagyon stabil dolog. Higgyek neki? Ő 23 éves, én 20.



2021. jún. 8. 23:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja szóval a válaszom, szerintem jobb az óvatosság ebben a helyzetben, mert a tálalás furcsa volt.


19-es, 20-as vagyok.


De ez csak egy jó tanács, neked kell tudni, hogy megbízhatsz-e abban, hogy igazat mondott, de a legegyszerűbb az lenne, ha megbeszélnéd vele, hogy miért hazudott a munkájáról.

2021. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

Ja és még annyi, hogy sose tudhatod egy ismeretlen emberről, hogy pontosan mikor hazudik. Félév még azért nem olyan sok idő, hogy ennyi idő alatt teljesen kiismerd. Pláne, ha eddig is titkolózott előtted és hazudott.


19-es, 20-as, 21-es vagyok.

2021. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22-es pl. hazudott vagy csak benézte, mert 19, 20, 21 én vagyok.


22-es nem én vagyok.

2021. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23

Igen, Te nem a 22-es vagy jól írod.

Én vagyok a 22-es.

És a 19-es 20-as 21-es is én vagyok.

És a 24-es is már.

2021. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egy egészséges elbaxnivaló pénze mindenkinek kell, hogy legyen. Ez cigire költ, amaz piára, harmadik bulira, ő egy kicsit sportfogad. Én a fizetésem kevesebb, mint 1%-át teszem fel haviszinten. Csak a játék kedvéért nem többet. Rendszeres havi utalás érkezik minden hó 11-én a fő számlámról a mellékszámlámra amiből ezeket csinálom. 0-án vagyok. Én még nagyon kezdő vagyok és keresem azt a stratégiát, amivel azt a keretet amit havonta felteszek gyarapítsam. Ennyi kell. Én nem járok sehová és havi 2500 ft nem egy összeg.
2022. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ja, hogy ez 2021es poszt. elbukta a pénzét?
2022. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!