Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mégis miért van? (Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis miért van? (Néha szeretem, néha nem)

Figyelt kérdés

A párommal már szakítottunk jó párszor az utóbbi 3 év alatt.


Az én oldalamról azt tapasztalom, hogy amikor együtt vagyunk, akkor gyakran elegem van belőle, túl sok néha nekem, egy idő után nem becsülöm eléggé, van hogy nem szeretem annyira. (Ez persze nem mindig így van, de vannak ilyen időszakok)


Amikor szakítunk, akkor pedig másra se tudok szinte gondolni, csak arra hogy mennyire szeretem.


Ez mégis miért van???

Mi lehet erre a magyarázat???


Van, aki átélt már hasonlót?

Mégis melyik érzés a helyes, és mi a helyes döntés?

Egyszerűen már tényleg nem tudom...


2021. jún. 9. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A szeretet egy döntés is. Nem csak érzelem.


Amíg a szeretet alszik, a hűség virraszt.


Legalábbis virrasztana, ha képes lennél hűségre.

Nem mindenki képes.

2021. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A hűség azon a szinten, hogy akár mással csak beszéljek sem jön szóba... de azon a szinten igen, hogy néha nem érzek mást, csak hogy szakítanék. Van, hogy elegem van a páromból és idegesít.


Egyszerűen nem tudom, hogy miért!


Talán túl sokat vagyunk együtt, talán nem illünk össze... tanácstalan vagyok már.

2021. jún. 9. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Borderlineevagy.
2021. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra tippelnék, hogy túl sokat vagytok együtt.

Kell az én idő, a szabadság. Az olyan idő, amikor tőle független vagy agyban.

Én nekem ez lehet a tippem... de én ezt pár hét alatt már éreztem, és 1-2 hónap alatt feldolgoztam. Azóta sokkal nagyobb szabadságban vagyunk.


3 év alatt fura lenne, ha ez nem jött volna elő.

2021. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Érzelmi kötődésed van iránta. Pl ha egy rokonod meghal, akkor azért sírsz, mert ilyen kötődés volt benned iránta. És ez a gyász része. Jó lenne ezt a kapcsolatot is végre halottnak tekinteni, és elengedni egymást... meggyászolni. Már nem szereted, csak kötődsz hozzá. Megszokás... de nem több. Nincs egymásra szükségetek. Vágjátok el ezt a köteléket!
2021. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet annyira mégsem szereted, de mikor nincs ott, akkor meg hiányzik. Nem is biztos, hogy konkrétan ő, lehet csak az, hogy valaki törődjön veled, valaki téged akarjon stb. Megszokás is lehet az oka akár.

Mindenesetre nem sok értelme van az ilyen se veled, se nélküled kapcsolatoknak. Ha egyszeri eset lenne, azt mondanám, hogy próbáld meg vele újra, hátha jobban fogod értékelni ami van, nem csak akkor mikor épp elvesztetted. Viszont te azt írod, hogy ezt már párszor eljátszottátok. Mégis mennyi esélyt látsz arra, hogy most majd más lesz?

2021. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a #8 véleményét, te nem őt szereted, csak azt, hogy van valakid.
2021. jún. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!