Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk együtt, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt, de nem azt érzem hogy a kapcsolatunk jó irányba haladna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt hosszú kapcsolatom, a mostani barátommal eddig a leghosszabb 1 éve tart a kapcsolatom. Néha viszont elbizonytalanodom a kapcsolatomban. Ha találkozunk akkor előfordul, hogy megváltoztatja a találkák időpontját pl. van hogy mondja, hogy 1 órakor megy haza, de már sokszor egy fél órával előtte haza megy. Ha hívom sokszor fel sem veszi a telefont, én neki mindig egyből felveszem. Volt hogy nem írtam neki egyből, és már írta, hogy miért nem írtam neki.

Volt már úgy összevesztem vele azon, hogy úgy érzem, őt nem érdekli mi van velem,ekkor felhozza, hogy neki sok a munkája, lehetnek rossz napjai, és én honnan tudhatnám ezt, mikor én jóval kevesebbet, és kevesebb ideje dolgozom, neki több éve le van dolgozva, mint nekem. Szerinte én semmit nem tudok az életről.

De ilyenkor kibékülünk, és többször is elmondja mennyire szeret. Azt mondja, ha állandóan vergődök akkor szakítani fog, és nem fog feleségül venni. Tudja hogy nekem ez egy nagy vágyam lenne.

Ha veszek magamnak pl. valami ruhát, akkor mondja, hogy mi jól megy már nekem.


2021. jún. 10. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Na mi van, az előző trollkodásod törölték? :D
2021. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez a vergődés nekem is ismerős.
2021. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszéljétek meg, mond el neki, hogy mi a problémád. Vagy szakíts vele..
2021. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mi a problémám, szépen, és többször is elmondtam, egy ideig mintha beválna, utána minden kezdődik elölről.
2021. jún. 10. 19:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Az elején ő sem ilyen volt.
2021. jún. 10. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a problémákra nem sikerül kettesben tartósan megoldódást találnotok, de emellett szeretitek és kölcsönösen tisztelitek is egymást, akkor kérjetek segítséget, például menjetek el párterápiára. Ha a barátod erre nem hajlandó, akkor szakíts vele.

Ha viszont úgy érzed, hogy a barátod lekezel, eesetleg ki is gúnyol, nem veszi komolyan a sérelmeidet (pl. túlérzékenynek nevez), érvényteleníti az érzéseidet, félresöpri a véleményedet, akkor ez sajnos egy bántalmazó kapcsolat, amiben sose leszel boldog.

A korábbi kapcsolataidnak miért lett vége egy éven belül?

2021. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt éreztem már hogy érvényteleníti az érzéseimet, mert ha szépen elmondok neki valamit, amivel nem értek egyet, akkor már jön azzal, hogy most rosszul viselkedtem. Ő azt mondja szereti ha minden úgy van, ahogy ő akarja.
2021. jún. 10. 23:09
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 ez így egyértelműen mérgező kapcsolat :/

Esetleg, kérj szünetet, hogy atgondoljátok, hogy hogyan tovább...

2021. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Arra volt már példa, hogy néztem a telefonom, és rögtön odakapta a fejét, hogy mit nézek rajta. Meg egyszer előtte telefonáltam egy hivatalos ügyben egy férfival, azt mondta nagyon kedvesen, szépen beszéltem vele.
2021. jún. 10. 23:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Bár lehet ezeket ő is csak viccnek szánta, mármint amiket utoljára leírtam.
2021. jún. 10. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!