Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már nem kíván?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyunk együtt de úgy érzem már nem vagyok elég neki

Nem tudok újat mutatni neki szerintem és már hozzá szokott a testemhez

Szinte sosincs kedve semmihez és ha csináljuk is csak fél kemény

Az elején minden rendben volt ha sima melltartóban látott is kő kemény volt

Most teljesen ruha nélkül is idő mire feláll

Azt mondja kíván csak fáradt

Szerintetek mit tegyek hogy újra kivanjon?


2021. jún. 13. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
amit csinálnak a celebek, mindig tökéletesen jelennek meg. Smink ruha önbizalom
2021. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ne találkozzatok egy hétig, addig ő pihenjen, aludjon sokat, foglalkozom a hobbijával, stb.

Te is barátnőzz, foglald le magad.

2021. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg fáradt, akkor érthető. Úgy nehéz "fickós"-nak lenni. A második válaszoló tanácsát ajánlom én is.
2021. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Hat nem tudom, mi 5 eve vagyunk egyutt, de a paromnak kepes attol a gondolattol is felallni, hogy szexelunk.

Valami biztosan nincsen rendben, 11 honap azert nem olyan sok ido, hogy rad unjon, ha pedig tenyleg rad unt ennyi ido alatt, akkor nem is eri meg meloznod erte.

2021. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mar rogton temetni a kapcsolatot. Orulok 4es,hogy a gondolattol is felall neki, de lehet a kerdezo parja tenyleg fáradt. A viselkedese nem valtozott az iranyodba? Nem hanyagol erzelmileg is? Lehet tenyleg egy nagy pihi kellene es stresszelheti az is, hogy varod tole a nagy akciot.
2021. jún. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, a 4es valaszolot nyugodtan hagyd figyelmen kivul. Minden szexualis problemat kibeszelo kerdes alatt megjelennek ezek, akik naponta 5x szexelnek, mar a gondolattol is elelveznek, 20 ev hazassag utan is mint a nyulak... sok Andersen :D persze elhiszem van ahol ez van, de ebbe mi az epito jellegu? Ide jossz dicsekedni egy ketsegbeesett kerdes ala, ettol jobban alszol?


Amit en tanacsolnek : hagyd pihenni. Komolyan. Az ember testileg es lelkileg is kitud merulni, olyankor csokken a libido. Ne mindenbe magadat lasd, ez nem rolad szol szerintem. Ha alapjaraton a kapcsolatotok rendben van, legyel vele turelmes, ne vard el, hogy folyton teljesitsen.


23l , 4 eves kapcs.

2021. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat megbeszéltük hogy mindketten pihenünk

Ment a zöld :)

2021. jún. 14. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!