Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, nem kíván a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Celebrations kérdése:

Terhes vagyok, nem kíván a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Terhessegem 25. heteben jarok, tervezett volt, mind 2-en akartuk. Nem szedtem fel eddig sem sok kg-ot,(csak 5kg) igazabol joforman csak a hasam nott. Eszrevettem, hogy a parom kb a 9-10. terhessegi hettol nem kivan. Nem kozeledik. Ha ramasztam eddig volt valami, de akkor sem az igazi, mintha a fejehez szegeztem volna egy pisztolyt. Utobbi idoben max oralis szex volt. Probaltam vele 1-2x errol lazan beszelgetni, hogy ne taszitsam megjobban el, azt mondta hogy zavarja a gondolat h egy pici van a hasamba. De sehogy nem kozeledik az utobbi honapokban. En kezdtem belefaradni,hogy en kezdemenyezzek allandoan, keztem elveszteni noi onbizalmam, hozzateszem nekem az etvagyam nagyon nott. Probaltam rahagyni, hogy majd gyerek utan remelem valtozik. Nem hittem, hogy megcsalna. Viszont utobbi idoben munkahelyen sokaig elvan, este jon csak szinte haza es eszrevettem hogy vagy jatszik magaval vagy valami mas van a hatterben, mert mostam ki az alsonadragjat es ravolt szaradva nem kis adag... velem nem volt...

Ti mit tennetek a helyemben? Most kicsit osszetortem, hogy csak velem nem kivanja es most lesz az eskuvonk.

Ti mit tennetek? Mit gondoltok errol az egeszrol?



2020. jún. 11. 11:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom hány éves vagy, de nagyon gyerekesen gondolkozol! Elmondta nem téged, vagy a szexet nem kívánja, hanem a terhesség zavarja, hogy "hárman" szexeltek. Nem érdemes kombinálnod, inkább beszéljétek át, és próbáljatok alternatívát találni.
2020. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Én nem voltam még várandós,de beszélgettünk erről az exeimmel. Mindkettő úgy állt hozzá,hogy akkor itt nincs szex majd hónapokig. (Ugye a várandósság ideje,plusz utána sem lehet pár hétig.)

Mondom most ez komoly? Ahogy kiderül, hogy baba lesz, onnantól nincs szex? Komolyan gondolták. Aztán az volt a válasz,hogy "hát talán a legelején még lehet, mikor még kb nem látszik semmi, de utána nem."

Szerintem sok férfinak nem megy a szex abban a tudatban,hogy ott a hasadban a baba.

Nem arról van szó, hogy konkrétan téged nem kíván.

2020. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen megertem amit mondasz, eddig probaltam is igy felfogni, beszelni vele errol, nem hisztizni. Minden nap mosok, fozok, takarittok nagy hassal is, programokat szervezek magunknak, hogy ne szenvedjen semmiben se hianyt. De ekozben no is vagyok es nem erzem hosszu ideje hogy ezt latna bennem. Allandoan kivanom, nekem meg mindig ugyan ugy a parom,tetszik, kedveskedek, mint elotte, de nem erzem magam nonek hanem inkabb egyre jobban bejarononek, anyukajanak... beszelgetni is alig beszelget velem mert mindig elfoglalt vagy faradt, vagy haverozik.
2020. jún. 11. 12:06
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom hogy miért zavarja, mi párommal az utolsó pillanatig szeretkeztünk mind a három gyerkőcnél. Szerintem nincs benne semmi zavaró.
2020. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Amit elmondtál az teljesen érthető, de vele is meg kellene osztanod. Valószínűleg még csak el sem gondolkozik ezeken (sajnos).
2020. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem volnál terhes, sorra mondanák, hogy hagyd ott ezt a töketlen fickót és keress olyat, aki kielégít. Most meg nem. Ez miért van, tudja valaki?
2020. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
1%

Igaza is van, elég bizarr és gyomorforgató dolog spermában úsztatni a még meg sem született gyereked. Ez olyan... Fúj.


Viszont, nagyon fura az, hogy ilyenkor a férfiak állnak le a dologgal - az "baj", szülés után viszont a nők nem hajlandóan szexuális életet élni - az viszont "rendben van"? Ekkora lenne a különbség?

2020. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
#7 neked nagyon nem megy a biológia
2020. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is állj elé és beszéld meg vele. Én most 34 hetes vagyok, a férjemnek hasonló problémája van, nekem a 18-20. héttől kezdve kezdődött csak el látszódni bármi is a pocakomon, egyelőre 2 kilót híztam, mégis gyakorlatilag a pozitív teszttől kezdve nem közeledik úgy igazán. Néha-néha van valami akció, de azon is inkább csak azt érzem, hogy "mert kell", és nem azért, mert annyira megőrülne nélküle. Viszont cserébe nálunk nincs olyan, hogy a bejárónőjének vagy az anyukájának érezném magam, ugyanúgy nőként kezel, a párjaként, társaként. Folyamatosan bújik, ölelget, a pocakom simogatja, szóval egyértelműen látszik rajta, hogy örül nekünk, és nála tényleg a szex az most bőven a hátsó sorba került a prioritási listán. Amikor én szembesítettem ezzel, akkor ő is azt mondta, hogy zavarja a tudat, hogy ott a pici, hogy "köztünk" van amikor szeretkezünk. Gyakorlati akadálya amúgy nem lenne az együttléteinknek, orvosi indok nincs ellene, de attól még nehéz elvonatkoztatni tőle. Néha nekem sem megy könnyen, amikor érzem, hogy motoszkál és rugdalózik, akkor elég hamar kizökkent a hangulatból, szóval ebből a szempontból meg tudom érteni.

De az semmiképpen sem megoldás, ha te most magadra vállalsz minden feladatot, ami a kapcsolat működtetését illetné. Igenis meg kell vele beszélni, nem kell kiszolgálnod bejárónőként/anyukájaként, a gyereket ketten vállaltátok, a terhességben is ugyanúgy részt kell(ene) vennie neki is, mint a megcsinálásban.

2020. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
#7: Tudatlan ostob vagy. Lapozz fel egy biosz könyvet.
2020. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!