Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre lennék kíváncsi? Többi lent.

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve élek kapcsolatban,abból 2 éve házasságban. Van egy 2 éves lányunk. Házasság előtt nem igazán voltak konfliktusaink,szépen elvoltunk egymással,bár olyan hatalmas nagy szenvedély,szerelem sosem volt a részemről,de legalább szeretet és tisztelet volt,ami már nincs. Az első nagy kiborulásom,a lányom születése után 4 hónappal volt,és ott valami megtört mindkettőnkben,azóta pokol az életünk egymás mellett. Én akkor válni akartam,mert cserbenhagyva éreztem magam általa.Császár után semmit nem segített itthon,a babát ritkán fogta,nem etette,fürdette,sőt egyszer sem kelt fel hozzá éjjel,a háztartásban sem segített,mert ő dolgozott és fáradt volt (nem fizikai munka)stb...Szóval a kimerültség vége az lett,hogy elment a tejem és depressziós lettem.A családom szerint szülés utáni depresszió volt,ráfogták,hogy csak hiszti,elküldtek pszichiáterhez.De sajnos ez az állapot azóta is tart. Azt gondoltam,a férjem nem tud mit kezdeni egy babával azért ilyen,de nem,most is. Sajnos nagyon igénytelen is lett a környezetére és önmagára is,amellett,hogy a gyerekkel se nagyon foglalkozik. Itthon semmit nem csinál,egy tányért nem tesz a mosogatóba,de a rendet se értékeli,felmosás után bejön a koszos cipőjével,a szennyeseit én szedem össze,illetve válogatom szét,mert összedobálja a tisztákkal stb... Ha nincs mindennap hús kiakad,hogy én minek vagyok,ha nem gondoskodok róla,miért nem nyírok füvet hullafáradtan. Sajnos kimerültem testileg-lelkileg,lányom szeptemberben kezdte a bölcsit,havonta 2-3 hetet beteg november óta,sokszor nem alszunk éjjel...de szolgáljam ki a férjem,és gondoskodjak róla,mert ha hozzámentem ez a dolgom anyám szerint.Munkát nem enged vállalni,mert akkor neki tönkremegy a vállalkozása,és nem tud kiteljesedni a karrierjében.Bár nagy veszekedések árán dolgoztam tavaly szeptembertől áprilisig,de addig idegesített,hogy hagyjam ott,nem éri meg,mert itthon használhatatlan voltam meg ideges szerinte,szóval ott hagytam sajnos,amit megbántam nagyon,hogy hagytam magam elnyomni.Szexuális életünk nincs,már csak a gyerek és a hitel miatt vagyunk együtt. Tanácsokat szeretnék kérni,aki volt már hasonló helyzetben,hogy lehet ezt ép ésszel átvészelni? Beszélni nem lehet vele,hatástalan... Sajnos érzem,hogy az egészségem kezd rámenni.

Bocs,ha hosszú lett,és köszönöm,ha érdemleges választ adtok.



2021. jún. 13. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát nagyon sajnálom :( Szerintem a gyereknek sem egészséges ilyen körülmények között felnőni. Én összeszedném magam, és a saját lábamra állnék. Elválnék. Semmi értelme ennek. Az én férjem se semmi, de ez azért durva.
2021. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
El kell válni, mert ez csak rosszabb lesz.
2021. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
87%

"Szexuális életünk nincs"


"csak a gyerek és a hitel miatt vagyunk együtt"


"szolgáljam ki a férjem"


"Ha nincs mindennap hús kiakad,hogy én minek vagyok"


"semmit nem segített itthon,a babát ritkán fogta"


Nagyon becsulendo, hogy ennyire oszinten beszelsz a helyzetrol es nem probalsz ferditeni.


Sajnos jol erzed.


Ez mar messze nem egy egeszseges kapcsolat.


Alapbol az hogy "kiszolgalni" a masikat, ez szerinted helyes hozzaallas?


Tipikus eset sajnos, az egyik felben a lang kialudt.


Ez a jovo nem csak nektek nem lesz jo, de a gyereknek sem.

2021. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Ismerős a helyzet. Én 11 évig húztam ezt. Aztán most pár hónapja kiléptem a házasságból. Ne alázkodj meg neki, ő is felnőtt ember. Én a végén nem mostam ki, ami nem volt a szennyesben. Nem fordítottam ki a zoknijait. Ha dolgozni szeretnél, menj, legalább lesz pénz, amit félre tudsz rakni, hogy lépni tudj, ha végképp nem megy együtt.
2021. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Bejarono bebiszitter vagy utemterv logisztika egyeb segitseg stb kéne


En listaznam hogy mikor kell fozni bevasarolni takaritani etc csinalnék egy normalis rendszert es ahhoz passzitanék segitséget.

2021. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Elhagynám.
2021. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Ez jobb nem lesz.


Minél hamarabb kilépsz, annál hamarabb fel tudod dolgozni a traumát.

2021. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Mindenkinek ment a zöld.
2021. jún. 13. 21:33
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudom a válás lenne a legésszerűbb ebben a helyzetben,és ha nem lenne a lányom,azonnal válnék,a közös ház sem érdekelne. De így,hogy gyermekünk is van,félek,hogy elvenné tőlem,amire nagy esély van,mert megmondta,hogy neki van pénze jó ügyvédre.A lányom,aki éltet,ő a mindenem.Belehalnék ha elvenné tőlem. Megmondta,hogy elköltözhetek ha akarok,de a gyermeket nem vihetem. A lányomat pedig nem fogom hátrahagyni,egyszerűen képtelen lennék rá.
2021. jún. 13. 21:52
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Csak nagyon extrém esetben veszik el az anyától a gyereket. Drogos, alkoholista, hajléktalan, nem tudná az alapvető szükségletek kielégítését biztosítani a gyermekének
2021. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!