Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így korrekt?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt barátnőmmel, 24 évesek vagyunk (én férfi). Nagyon szeretem. Pár hónapja elment a kedvesem kedve a szextől minden téren. Próbálom kideriteni ennek az okát de ő se tudja. Mikor megkérdeztem, hogy szerinte miben kellene változtassak annyit említett, hogy lehetnék magabiztosabb és flörtölhetnénk/játszadozhatnánk többet. Ezt meg is értem, mert most elég monoton nehéz időszakon megyünk keresztül. Most államvizsgázok és a sok tanulás közben nem sok mindenre volt időm. A nagyobb gond, hogy ő elmondása szerint teljes lelki válságba került, nem tudja miért történik ez vele és nem tudja mit akar. Ki szeretné találni, hogy mi a helyzet vele, ezért megkért, hogy 1 hónapig ne keressem. Az a gáz, hogy én közben itt emésztődöm az életem eddigi legstresszesebb, lagszarabb időszakában az államvizsga alatt. Nem akarok egy hónapot kibírni nélküle. Arra gondoltam, hogy a hétvégén elé állok és megmondom, hogy vagy legyen velem, de akkor rendesen vagy ne húzza egy hónapig a dolgot és szakítson velem. Ha úgy dönt, hogy velem marad szerintem meg tudjuk oldani a problémáinkat, maximum külső segítséget kérünk szakembertől. Szerintetek ez jó lépés lenne a részemről? Mi a véleményetek az egész szituról?

2021. jún. 14. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeirentem ebben a korban kár ilyen próbálkozásokkal időt pazarolni.


20 év házasság után belefér


És itt most nem a szex elmaradásrol beszélek, hanem nem akar veled lenni.


Elhiszem hogy fáj ez most neked, de hosszútávon nem lenne mukodsokepes, mert az élet mindig hoz ilyen helyzeteket, amikben msot is vagytok?

Majd akkor is megkér hogy 1 hónapig ne keresd?

2021. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A legtobb nő csak megjatsza a fejét a kapcsolat elejen mintha szeretné a szexet aztan ha már kapcsolat van meg nem kell.
2021. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Mar tetszik neki valaki csak tagadja
2021. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idő kérés általában idő húzás, mert nem mer szakítani. Amit kapcsolaton belül nem tudtok megoldani, az külön sem szokott sikerülni. Valószínűleg már nem szeret, de nem meri bevallani. Nyugodtan felkeresheted, de sok jóra ne számíts.
2021. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... ezt közösen kéne megoldani. Egy párkapcsolat arról szól, hogy jóban-rosszban együtt prónáljátok megoldani a problémát.
2021. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi kéne ahhoz, hogy valaki pont akkor kérjen "1 hónap szünetet" amikor a másiknak államvizsgája van, azért ez eléggé tré, mivel az alapból is egy stresszes és sok figyelmet igénylő vizsga, nem hiszem, hogy pont akkor van szükség arra, hogy a másik fél benyögje, hogy hát ő lelki válságban van, és 1 hónap szünetet kér.


Én már csak ezért is elgondolkoznék a végleges szakításon, ha nekem lenne egy párom, akivel már nem vagyok benne biztos, hogy együtt szeretnék lenni, akkor se kérnék pont akkor egy hónap gondolkodási időt pont az államvizsgája előtt.

2021. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Szerintem, kérdező, teljesen jogos a terved. Vagy A vagy B. Nincs harmadik lehetőség a barátnőd számára. Az megint más kérdés, hogy már most megette az egészet a fene, ha képtelen elmondani hogy mi van vele.


A magam részéről nem cselekednék másképp mint te.

2021. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Mással akar dugni, ha nem jön be, maradsz te🤷‍♂️
2021. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy rosszul esik ezt elfogadni de neki már nem kellesz csak nem mer szakítani.
2021. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!