Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez korrekt?

Figyelt kérdés
Ő falun lakik, én meg városban, mind ketten egyedül lakunk, csak neki vannak állatai amiket meg kell etetnie és ennyi, de nekem unalamas és egy oldalú is már hogy mindig én utazzak le, hozzá, ő pedig ha tehetné sose jönne fel hozzám. Más kapcsolatában viszont ő ment mindig fel a csajhoz és ha szóvá teszem hogy jo lenne ha ő is ugyan annyit lenne, nálam, mint én nála akkor jön az állatokkal.

2020. febr. 18. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így kényelmesebb neki
2020. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek utazzon ha házhoz mész?
2020. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat mondjuk azt megertem, hogy az allatoknak naponta enni kell adni, nem tudom milyen allatokrol van szó, de ha most abban nem tudtok megegyezni, hogy kinel toltsetek idot, akkor nincs tul nagy jovotok, hogy fogtok igy megegyezni abban, hol lesz a kozos otthonotok? nem beszelve arrol, hogy a városi elet meg falun haszonallatokkal nagyon sokban kulonbozik eletvitelben, eletfelfogasban is (persze lehet hogy halai es hulloi vannak meg kutya, macska, ezt nem irtad, de en inkabb haszonallatokra asszocialtam)-
2020. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kutyái vannak, és macskái.
2020. febr. 18. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

kerdezd meg, az elozo kapcsolataban hogy oldotta meg, hogy o is utazott a parjahoz, vagy akkor nem voltam meg allatai?


Mindenesetre, ha neked ez faraszto es egyoldalu, illene figyelembe vennie es igyekezni valamilyen kompromisszumra.

2020. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de akkor nyaralni sem fogtok menni SOHA?
2020. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Állattai mindigis voltak.

Vagy lehet, engem nem vesz elég komolyan.

Csak nem tudom mik lennének erre több utaló jelei hogy nem vesz komolyan,hogy tudjam és szakitsak vele.

2020. febr. 18. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kutyák és macskák miatt nem lép ki otthonról? wow. just wow... Kérdező, sztem te is tudod a választ a kérdésedre...
2020. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Mondd meg neki hogy hozhatja hozzád a kutyákat és a macskákat is amikor megy.

Ja, nem? Akkor igaza van hogy nem megy.

2020. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Téged ez madárnak néz, elég rendesen...
2020. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!