Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korrekt dolog 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrekt dolog 12 kg-ot hízni párkapcsolat alatt, és egyáltalán nem szándékozni ezen változtatni?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek gyönyörű, nőies, kecses, törékeny alakja volt, amikor összejöttünk, pont tökéletes ideál, 170 cm-hez 52 kg. A kapcsolatunk alatt kezdett el 3x annyit enni és keményen edzeni mellé, 12 kg jött rá, és nem, nagyon nem mind izom az a 64 kg. 2x akkora combja és melle lett, majdnem 2 ruhaméretet hízott.

Mindenki dícséri, hogy bomba alakja van, látszik az edzés, még mindig vékony, de végre kerek, ahol kell, a barátnői szerint ragyog, annyira kicsattanó és csinos. Szerintem pedig egyáltalán nem így van, nekem nem tetszik, és igenis a túlsúly felé tart, BŐVEN van már most rajta felesleg, mert ennyi evést nem kompenzál az edzés, nem versenysportoló.

Ha finoman mondom neki, akkor én vagyok a szemét, aki evészavarba próbálja kergetni, mert végre lett alakja.


Mit csináljak?


2020. jan. 10. 16:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd el, hátha talál egy normális pasit
2020. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Búcsúzz!
2020. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Ennyire akart tömegelni és ezt tartani további edzéssel vagy még fölé akar menni? Előbbi esetben no para, fog lemenni zsírból. Utóbbi esetben lehet elkapja a gépszíj és ilyen nagyseggű/vállú amazon lesz.

Kérdezd meg mit akar elérni.

2020. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez a célja, és nem akar semennyi zsírt leadni.
2020. jan. 10. 17:00
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

172 vagyok, 64 kilósan konkrétan gebe voltam (igaz, nekem nagy a mellem, nyilván az is nyom a mérlegen).

Barátnőd szerintem ragyogó nő lehet. Szerintem engedd el, minden ujjára találni fog tíz pasit.

2020. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem korrektség kérdése. Neked az tetszik ha nagyon vékony alig némi izommal. Egyébként ha az ember keményen sportol akkor normális hogy az étvágya is megnő, kell az energia.

A leírtak alapján még így is egeszséges súlyban van. Ez a legfontosabb.

Ez ízlés kérdése. Neked nem tetszik hogy ilyen, de sokaknak tetszik és magának is tetszik. És nyilvan ha ő így JÓL érzi magát akkor neki jó és nem fog változtatni. Nem tehetsz semmit. Fogadd el.

2020. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd ott, te őt nem szereted, nem is szeretted, neked egy számodra ideális női test kellett. Változott, már nem kell, dobjad. Mondjuk, a barátnőivel értek egyet, most biztos nőiesebb, mint 52 kilósan volt.
2020. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
Akkor ez fölé nem fog menni. Ha a sportot folytatja, fog ez még alakulni, nyugi. Gondolom aránylag gyorsan ment fel rá, ezért kisebb hányada izom.
2020. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem bírod elviselni, hogy így kétszer annyi pasi fog neki udvarolni. Beállítod őt a rossznak is hibásnak, miközben egyértelmű hogy a te önbecsüléseddel van a baj. Úgy érzed így túl jó hozzád. Nekem soha nem fogod bemagyarázni, hogy jobban néz ki egy nő lapos fenékkel és nulla izommal.
2020. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha szeretnéd akkor ez nem érdekelne...

Szakíts vele, hogy egy normális férfi szerethesse úgy ahogy van és nem kell megfelelni neki.

2020. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!