Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így korrekt, ha nem költözi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így korrekt, ha nem költözik velem, vagy elvárható lenne, ha tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Közel 3 éve együtt vagyunk, külföldön élünk, minden bizonnyal haza kell koltoznom (nem reszleteznem az okokat), es kiderult, o nem jonne velem... Ez nagyon elszomoritott. Valoban szeret az aki nem a parjat valasztja vagy ez igy korrrekt, hiszen nem elvarhato feldobni az eletedet a parodert?
2020. márc. 4. 02:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy vagyok vele ha tényleg szeretem a másikat akkor kitartok mellette jóban,rosszban. Jelen esetben költöznék vele együtt.( hacsak ez a költözés nem átmeneti időre szólna, bár lehet akkor is)
2020. márc. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

3 éve vagytok együtt. Házasok vagytok? Szóba került a házasság? Ha nem, akkor úgy néz ki hogy lakótársak vagytok extrákkal.

Ez a párom kifejezés azért nem jó, mert a férjem is a párom már 20 éve, meg fél éves randizgatós kapcsolatban is párom van.

2020. márc. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem várható el, hogy hazaköltözzön a nyomorba, létbizonytalanságba, ha már egyszer kijutott. Én se tenném. Tőled viszont elvárható, hogy ne hagyd ott egyedül ahol most vagytok. Magadtól kérdezd meg, mi az ami _ennyire_ fontos, hogy otthagyod. (És miért gondolod, hogy emiatt neki is romokba kellene döntenie az életét – helyes, hogy nem teszi!!)


A címben feltett kérdést magadnak tedd fel szerintem.

2020. márc. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom érthető a kérdésem, nem én döntők a költözés mellett hanem muszáj, nincsen más választás! Párom meg azért a párom, mert nem a férjem...
2020. márc. 4. 07:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát inkább a pénzt kell választani mint azt akit szeretsz... Ez is egy vélemény, elfogadom. Bár azt hozza tennem h más országba os költözhetnenk később.
2020. márc. 4. 07:32
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem a "pénzt", hanem az egzisztenciát, ahol az ember békében ellehet önmagával. Nem tudom a párod mivel foglalkozik, de azért egy jobb állásba kemény munka kijutni, ezt eldobni tényleg nagyon komoly veszteség.


Olyan nincs, hogy MUSZÁJ. Mi az, hogy muszáj? Te lehet, hogy úgy érzed, hogy NEKED muszáj, de ez nem kényszerítő erejű a párodra nézve. Te hagyod ott őt. Pedig ha szeretnéd, nem ismernél olyan "muszájt", ami miatt ott kellene hagynod.


Ne rombold le más életét azért, mert te valamiről úgy érzed, hogy muszáj. Nem muszáj.

2020. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés számomra, az hogy neked véglegesen kell haza költöznöd, vagy csak időlegesen. Gondolom 3 év alatt kialakított valami egzisztenciát külföldön, amit nem szívesen adna fel,ragaszkodik ahhoz az életminőséghez, azért hezitál. Ha csak átmenetileg kell hazaköltöznöd, akkor marad a távkapcsolat.

Ha azért kell hazaköltöznöd, mert valaki megbetegedett és ápolni kell vagy valami hasonló indok van, akkor meg könnyen lehet hogy abból az életből nem kér.

Ez nem kritika akart lenni, több konkrétum kellene ennek megítéléséhez.

2020. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsit leírhatnád konkrétabban, hogy miért muszáj költöznöd, legalább úgy lehetne érdemben válaszolni.
2020. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az a baj h ugyan azt hajtod mikor leírtam h nem az én választásom, nem maradhatok, nem elegge konkrét? Ha rajtam múlna nem mennek. Igy érthető mar? A kérdés nem ez! A másik pedig h nem mondtam egy szóval sem, hogy bármire is kényszerítem, kérdést tettem fel. Én is válaszolok rá ha könnyebb megítélni: Fordított helyzetben mindenkeppen vele mennek bárhova is vinne az utam, mert szeretem és bárhogy is alakuljon együtt megoldjuk. Egzisztencia azóta van mióta együtt vagyunk.

Ha pl valakit apolnom kellene (ami nincsen így), akkor helyen való h el dobom a másikat? Szerintem ebben az esetben sem szereti egymást az a két ember ha ezt megteszi valamelyik fel. Szép dolog a bajban cserbenhagyni a másikat

2020. márc. 4. 09:33
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Erre a kérdésre nem lehet egyértelmű, és jó választ adni.

Mondom ezt úgy hogy külföldön élek, és nincs barátnőm, eléggé magányos vagyok. Ha most betoppanna valaki, és azt mondaná tartsak vele haza, hiszen a szerelem , a párunk a fontos , nem hiszem hogy mennék.

Még pár évet tervezek itt maradni. Egyébként otthon mindig csak rossz munkahelyeim voltak, és minek mennék haza havi 100 E ft ért? Nem élnék meg belőle ...

Emlékszem még mikor otthon 3 állásban dolgoztam hogy meglegyen a pénz , lakhatásra, gyerekre , autóra...kiégtem. Mégegyszer én azt nem játszanám el , szerelem ide vagy oda. Mondom mindezt úgy hogy már nagyon vágyom egy párra akivel együtt élhetném meg a mindennapokat.

Viszont idővel szeretnék hazaköltözni, ha azt látom hogy menne otthon.

Az is döntő ,hogy ha reggeltől estig a pénzt kell hajtani otthon, majd fáradtan esünk be a párunk mellé az ágyba, és csak élünk egymás mellett mert bedarált a mókuskerék... mi értelme?

Ez az én szempontom a maradás mellett.


A te oldaladról nézve pedig igen is tartson ki a párja mellett az ember és közösen , megbeszélve a dolgot , maradjanak együtt, és alakítsák úgy hogy később jó legyen. Vannak hullámvölgyek, egy hazaköltözés után pedig jöhet még jó.

Valószínűleg ha nagyon odavagyok a páromért akkor igen, veletartok , és hazaköltözöm. Mert szeretem és jóban rosszban vele akarok maradni. A többi tényező részletkérdés marad.


Látod? Mindkét félnek lehetnek nyomós okai a maradásra, és a költözésre is.

Azért érdekelne hogy neked mi az a nyomós ok amiért menned kell...

2020. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!