Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 3 millió ft diákhitel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 3 millió ft diákhitel tartozást el kell mondani egy kapcsolatban? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

350 ezret keresek, abból kötelezően fizetek ebbe 30 ezret. Van néhány millió forint spórolt pénzem, de igazából a megtakarításomra most sokkal több kamatot kapok, mint amennyi a hitel kamata ezért a hitel most csak inflálódik el. Jó hátterem is van, összességében nem hiszem, hogy valaha ebből bármi probléma lenne. Ha emelnék a kamatát és már nem érné meg, akkor lehet kifizetem majd egyben.


27/F


2021. jún. 15. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2%
Jó háttered lenne nem kellett volna hitel.
2021. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Szóval azt mondod kedves 11es hogy akinek rossz háttere van, ne tanuljon? Hol élsz? Nem születhet mindenki okosnak és gazdagnak.

Szerintem nagyon is helyes hogy valaki hosszútávon befektet abba hogy akár jobb élete is lehessen mint mondjuk a szüleinek. És ezt hogy máshogy tenné mint oktatással

2021. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként jól esne, ha elmondanád. Nyilván nem az első randin :D de mondjuk mikor már az összeköltözés szóba kerül, akár albérletbe. Azért az ember könnyebben tud tervezni ha tudja, hogy a másikra számíthat abból a szempontból, hogy 50-50%ban megoszlanak majd a költségek és nem üthet be a ménkű, amikor a párodra rászakadnak a hitelek és te fizetsz mindent.

Szóval szerintem az összeköltözés felmerülése körül érdemes felhozni (ez nálunk 1 év volt, de ha előbb, akkor előbb mondd el, kortól függ igazából). Ne parázz rá. Nekem folyószámlahitelem volt mikor összejöttem párommal, én kb fél év környékén mondtam el neki, azt is, hogy azért mentem le minuszba a számlán mert anyukám hónapokra pszichiátriára került idegösszeomlás miatt, én 18 éves voltam, egy szarul fizető munkahellyel. Sok nagy kiadásunk lett, mert anya táppénzen volt, ez volt a leggyorsabb megoldás. Sikerült rendeznem, páromnak soha egy rossz szava nem volt emiatt.


4 éves kapcsolat

2021. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
3%

Ember olvas már

"Jó hátterem is van"

Jó háttérnél gond 3 millió ft?Most komolyan az már jónak mondható ha szülök ezt a kis összeget pluszba nem tudják kicsengetni?Egy jó nyaralás 2fő részére 10 napba is többe kerül.

2021. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%

12.


Azt írta a kérdező, hogy van háttere, anyagilag, és spórolt milliói. Ez túlzó. Ha lenne, simán kirakna 3 gurigát a sulinak. Sőt, fel sem vette volna.

2021. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
11-14. Na akkor megosztom, de csak veled öreganyám, mert ilyen jó kötözködős voltál: A szüleim csórók ha a fizetést nézzük, de mindketten egykék ezért sok ingatlant örököltek. Apum 2 lakást, anyum 1 házat és még van 1 közös lakásuk. Van 4 ingatlanjuk, abból 1 lakást nekem adtak, ők átköltöztek a házba és kiadják a másik 2 lakást. Van a családnak (3-unknak) vidéken 90 millió forint ingatlanban. De attól még diploma nélküli egyszerű alkalmazottak a szüleim, én többet keresek mint ők ketten együtt. Én viszont ettől függetlenül is szeretném vinni valamire az életben anyagilag, karrier tekintetében és ebben jó úton haladok. Nem csak a fizum több az övékénél, de már több pénzt spóroltam össze, mint ők ketten egész életükben.
2021. jún. 15. 21:52
 17/18 anonim ***** válasza:
43%

16.-nak.


És? Akkor pengesd ki a hitelt, oszt kész!

2021. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%

350 ezerből nem lesz gond fizetni.


Népszerűtlen vélemény, de ezerszer inkább egy diákhitel, amit magadba fektetsz, mint egy CSOK, amit valakivel közösen veszel fel, és lehet, így is elváltok.

2021. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!