Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az egész kapcsolattal ? meg éri még küzdeni vagy folytatni?

Figyelt kérdés
párkapcsolatban élek de több minden miatt nem tudom jól érezni magam,főleg az miatt hogy a párom nem hagy válsztási lehetőséget nekem semmiben és szinte folyton azt kell tennem amit mond mert ha nem akkor azzal fenyegetőzik hogy el hagy,szeretem őt de kezdek testileg és lelkileg is belefáradni ebbe az egészbe nem tudom meddig birom még igy.Tervezzük a házasságot a gyerek vállalást de vele nem fog menni.Szeretem őt de még sem érzem jól magam vele.Mindnnél jobban szeretnék már családot és gyerekeket de ez vele kb lehetetlen..egy olyan kapcsolatot szeretnék ahol van választási lehetőségem és az csinálni amit én szeretnék nem pedig amit a párom mond nekem.Szeretnék egy boldog kieggyensúlyozott párkapcsolatot egy olyan személlyel akivel lehet tervezni és lehet kompromisszumot kötni akivel lehet haladni az életben a célokkal és a tervekkel.Nem pedig az hogy eltervezünk valamit aztán majd valamikor megvalósul...Akit érdekel annak bővebben kifelytem.Tudom hogy kicsit zavaros amiket le irtam de szavakba elég nehéz össze foglalni hogy mit is érzek és hogy min megyek keresztül.

2021. jún. 17. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! Ha házasságig, gyerekig eljutnátok, akkor még kiszolgáltatottabb lennél.

Leírtad, vele nem fog menni, az, hogy szereted, és reménykedsz, az nem tesz boldoggá, hisz sosem jön el a változás.

2021. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagy vagy férfi?

Eszedben se legyen a házasság, gyerek főleg ne! Egy életre hozzá fog kötni.

Azzal fenyeget, hogy elhagy, ha nem azt csinálod, amit ő mond? Hálaisten, ezzel tenné neked a legjobbat.

2021. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2021. jún. 17. 12:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Főleg... ott leszel kisbabával teljesen kiszolgáltatva, akkor tényleg kénytelen leszel azt csináni, amit akar.

Lépj le amíg lehet...

Elhiszem, hogy családot szeretnél, de ezzel várj be egy olyan embert, akivel lehet kommunikálni és egy irányba haladtok. Ne kapkodj, nagyon megbánnád.

2021. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban, házasságban egyenlőnek kell lennetek, ott nincs helye azoknak a dolgoknak amiket most leírtál. Mi az, hogy ha nem azt csinálod, amit mond, akkor elhagy? Hát az ilyennek nyitnám az ajtót és ki is kísérném, hogy semmi gond akkor nyugodtan lehet menni szia! Nyilván lehet javaslatokat tenni a másiknak, hogy figyelj szívem, én ezt ezért és ezért máshogy csinálnám, szeretnék tanácsod adni, de amit te leírsz, az elfogadhatatlan. Illetve te magad is leírtad, hogy nincs értelme vele gyereket vállalni, ergo tudod, hogy ez így nagyon nem oké. Ha valaki érzelmileg zsarol,márpedig ő ezt csinálja,az már a bántalmazás kategóriába bőven beletartozik. És nem, az ilyen nem is fog változni, főleg akkor nem, ha már mondtad neki, hogy mik azok a dolgok amik zavarnak. Meg eleve ahol van tisztelet és szeretet, ott eszébe nem jut az embernek, hogy elnyomja a másikat. Minél előbb lépj ki a magad érdekében ebből a "kapcsolatból", főleg ha még nincs gyerek stb, mert amire te vágysz, azt soha a büdös életben nem fogod mellette megkapni: Választási lehetőség, kompromisszum, tisztelet, egészséges párkapcsolat.


24N

2021. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ki kell lépnem ebből a kapcsolatból csak fogalmam sincs hogy utánna hogyan tovább,mert a párom házában élek és én meg nem akarok vissza költözni a szülői házamban mert ott is elnyomás alatt lennék ott meg még jobban és fogalmam sincs hogy hogyan tovább vagy mihez kezdjek..
2021. jún. 17. 12:57
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs nagyon olyan személy az életben akire számithatnák.
2021. jún. 17. 12:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

És ha keresnél albérletet? Nem tudom milyen környéken laksz, milyenek a

bérleti díjak, persze az se mindegy mennyi az ember fizetése stb de hátha találnál egy olyan lakást, ami mindenhogyan megfelelne. Most oké egyszerű írni, hogy akkor csináld ezt-csináld azt, csak nekem is most hirtelen ezek jutnak eszembe. Vagy esetleg még egy olyan variáció van, hogy barátnődnek telefonálsz, hogy segítségre lenne szükséged, és akkor hozzá költözöl egy időre (nyilván akkor ha megoldható), aztán te is beszállsz a költségekbe stb amíg találsz megfelelő albérletet.

2021. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van jövedelmed, de egyedül élni kevés, akkor keress társbérletet, sokkal olcsóbban is ki lehet jönni.
2021. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg folytatni. Másolod a szülői mintául kapott romboló kapcsolatot. Ebből semmiesetre se legyen házasság és gyerek. Mert ha lesz akkor biztosan el fogod hagyni, mert tönkretesz az ilyen ember. Gyerekkel meg egy örök kapocs és sokkal nehezebb szabadulni.


Tudom hogy borzasztoak az albi árak de el kell onnan menned. Ezen agyalj inkább hogy hogy tudsz szakítani és új életet kezdeni.


És ahhoz hogy végleg letedd a szar kapcsolat mintáidat, az onismeretedet növeld, pszichoterápia segít. Különben a következő is defektes lesz.

2021. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!