Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az egész üggyel?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a gondom/bánatom tudom is én már :(. Barátnőmmel együtt vagyunk majdnem egy hónapja. Azelőtt 1 éve ismertük meg egymást és tökre jóban voltunk/vagyunk meg minden. Volt egy olyan pár napja neki, hogy gólyatábor és megismerte az új osztálytársait. A gólyatábor 4 napos volt és 2 napig semmit sem beszéltünk pedig láttam, hogy fent volt facen meg minden írtam is neki viberen de még meg se nézte :( Tegnap kezdtünk el beszélni mert tegnap lett vége a tábornak és annyi volt a beszélgetés hogy 5 órakor írt nekem és ilyen fél óránként írt vissza. aztán este mondtam hogy megyek inkább nem zavarok és azt mondja nem zavarsz csak épp most írt a barátnőm. És nem beszéltünk semmit szinte tegnap mert ő elbeszélgetett a barátnőjével. Ma egész nap fent volt de meg se nézte volna az üzit amit küldtem neki Pedig tudja, hogy minden reggel írok neki :(. És ezzel nekem csakis annyi a bajom, hogy én azt érzem hogy mióta megismerte az új osztályt én szó szerint le vagyok szarva és azokkal foglalkozik és azt érzem hogy neki az osztálytársai fontosabbak mint én. És nem akarom ezt neki megmondani mert lehet hogy csak ezt én érzem így és nem akarom megbántani. De ez akkor is annyira rossz nekem :(. Nagyon hiányzik hogy most elkezdődött a nyári szünet eddig láttuk egymást 2x és már a nyáron többet nem látjuk egymást. És annyira rossz hogy már szinte nem beszélünk azóta :(. Mit csináljak? Már egész nap kockulok haverokkal mert semmihez sincs kedvem szinte :(. Segítek szüleimnek ha megkérnek de ennyi és nem tudom mit csináljak és néha azt érzem már hogy inkább meghalnék legszívesebben :(. Lécci mondjatok valamit hogy mit csináljak.

2014. jún. 30. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Légy férfi és kérdezz rá kerek-perec a lánynál, mit érez irántad. Ráérsz még bánkódni, ha elutasító választ kapsz.
2014. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önts tiszta vizet a pohárba!Tehát konkrétan kérdezd meg a lánytól,hogy egyáltalán kellesz-e neki.Ha nem,most mondja meg őszintén.Ez így nem kapcsolat.
2014. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!