Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett az emberekkel ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felháborodnak azon ha valamit a nőnek kell csinálni a kapcsolatban mert mi az hogy a férfi nem tudja MAGÁNAK megcsinalni?- de amikor ezt "vissza adja" a nőnek hogy nem csinálja meg,mondván felnőtt önálló ( ha már a férfira ezt mondják) akkor meg a férfit hordják el mindennek.



Pedig szerintem nem innen kell nézni a dolgokat hanem hogy gondoskodunk egymásról szeretetből..legalábbis nekem erről szól a kapcsolat



2021. jún. 17. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mert a nők csak wannabe independent akarnak lenni. Egyébként arra sem képesek h egyedül ne őrüljenek meg a nyugalomban. Kézcsók a kivételnek.
2021. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Kit erdekel, hogy mit vetitesz?
2021. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Én kölcsönösen gondoskodó kapcsolatban élek és az összes barátom is hasonló kapcsolatokban van.

Kissé általánosít a kérdésed, nem? Nem hinném, hogy én és a baráti köröm csodabogarak lennénk. :D

2021. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Hányszor írod ki? Kaptál már elég választ. Mindenki elmondta már, az évi egyszer 5 perces látszat elfoglaltság nincs arányban a napi szinten, csak a nő által egyedül vezetett háztartással, férfi kiszolgálásával.
2021. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Férfiak kiszolgálása? Melyik bolygóra kell utazni hogy ilyet lássak???
2021. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Kicsi szívem, a mai "férfi" megrémül az akkus csavarhúzótól, ötlete sincs, hogy mire való a mosogatószivacs és sorolhatnám reggelig. És ez csak romlik, ha kapcsolatuk lesz. Na tudod ki a fene akar más helyett is dolgozni. Mert a gondoskodás nem egyenlő azzal, hogy 0-24ben kell egy felnőtt embert kiszolgálni
2021. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
#6 sajnálom h nem veszed észre azokat akik életrevalóak. Ez inkább rólad árulkodik.
2021. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Édesem! Egy komplett életet építettem fel és menedzselem. Kb. csak a szerszámaim értéke több mint 10millió Ft, a gépeimé ennek 3x-osa. A vicc az egészben hogy ezek csak a hobbimhoz kellenek. Főzök, mosok, bevásárolok, gyereket nevelek, ügyeket intézek, van egzisztenciám, hobbim. Előtte lediplomáztam.


A feleségenek annyi dolga sincs velem, hogy egy pohár vizet adjon néha.


Azért mert rád tapadnak a léhűtök, a függők, a céltalanok, lehet nem véletlen. Értelmes nő nem dobja fel a lábát az ilyeneknek... Kicsi szívem...

2021. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha azokat a kommenteket nézed csak, amin fel akarsz háborodni, akkor mondig csak ilyen szélsőségeket fogsz látni. Pedig a vilák nem csak feket és ehér
2021. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!