Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Autó vidéken ahol rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó vidéken ahol rossz a közlekedés, kiemelten fontos? Igazam van ugye , parom velem kötekszik emiatt.

Figyelt kérdés
Én ismerem a másik oldalt is, laktam 3 évet Pesten ahol jo a közlekedés, megvan az ember nélküle. De itt nem. És nem fér a csökött agyába.
2021. jún. 17. 20:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10 Neki melóba nincs rá szüksége, de ugyanúgy használhatná ő is!

Így nekem semmi lehetőségem nincs, csak szinte helyben dolgozni, kevés pénzért... eddig minden közös volt , ha tudtam volna hohy ilyen szemét módon all hozzá akkor én is azt mondom minek fizessek a nagy tv-be sosem nézem, inkább olvasok vagy pihenek.

2021. jún. 18. 08:14
 12/23 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ő nagy mellénnyel van mivel hozzák viszik az utca végén szàll ki. De ilyen munkalehetőség nekem nőként nincs.
2021. jún. 18. 08:15
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

"11/12 A kérdező kommentje:

10 Neki melóba nincs rá szüksége, de ugyanúgy használhatná ő is!"


Aha...tehát vegyen NEKED kocsit, amivel TE jársz melóba...mondjuk addig ki lesz a gyerekekkel meg az állatokkal?

2021. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13 Nem nekem venné, hanem NEKÜNK. Ez nem olyan, hogy cipőt vesz amit én hordok. Eddig közös volt a pénz érdekes, amikor nekem lenne szükségem rá jobban, hogy legyen autó akkor már nem fontos.

Gyerek nincs , az állat dolgot meg nem értem. Aki dolgozik is tart àllatot, egyébként egy kutya és 10 tyúk van nekünk nem gazdálkodunk.Jelenleg is dolgozom, de helyben, kevés pénzért és szeretnék előrébb jutni. Anyagilag is több maradna a kasszában ami neki is előny.



Az nem úgy működik, hogy csak akkor közös a kassza amikor neki előnyös.Kiváncsi lennék ha ez az állása megszűnne akkor másképp gondolná e, mert helyben ő se talàlna különb munkát!

2021. jún. 18. 08:36
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

"14/14 A kérdező kommentje:

13 Nem nekem venné, hanem NEKÜNK. Ez nem olyan, hogy cipőt vesz amit én hordok. Eddig közös volt a pénz érdekes, amikor nekem lenne szükségem rá jobban, hogy legyen autó akkor már nem fontos."


Azért egy kocsi, pláne ha nem ilyen 150.000 forintos cigány roncs, az nem kicsi kiadás.

2021. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15 Olcsó árkategóriában néztünk, nem roncs, csak mert olcsóbb.

De mint írtam ez azért kellene, mert úgy lenne több munkalehetőség! Vagy csak az számít ami neki jó? A másik le van ejtve a kapcsolatban ?

2021. jún. 18. 08:51
 17/23 anonim ***** válasza:
Kell a kocsi,és értékelhetné a párod,h tervezel,másik munkahely,több fizetés után néznél. Szerintem nézz ki konkrét munkahelyet és így add elő Neki. Bár nem is értem falun élő fiatalként miért nincs igénye erre? Nemcsak munka van,kiránduln,koncertre/programra se tudtok így elmenni.
2021. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17 Azért nincs igénye mert ugye őt hozzák viszik, a néhány programot meg megoldjuk pl barátok által.De nekem nem lenne mindegy mennyit keresek a közösbe is több menne, itt meg nincs semmi többre esélyem.
2021. jún. 18. 19:44
 19/23 anonim ***** válasza:

Őszíntèn szólva szerintem nem is akarja, hogy jobb lehetőséged legyen. Ha neki más munkája lenne, akkor is max neki lenne kocsija, ès nem neked, mert az már "nem fèrne bele". Hidd el, hogy így lenne.

Mióta vagytok együtt? Mièrt èltek ennyire a " Világ vègèn? "

2021. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Kiváncsi lennék ha ez az állása megszűnne akkor másképp gondolná e, mert helyben ő se talàlna különb munkát!"


Igen, akkor valószínű lenne 1 kocsitok, amit ő használna munkába járásra, te nem lennék előrèbb. Akkor még az lenne, hogy a 2 kocsi "luxus".

A helyedben átgondolnám ezt a kapcsolatot alaposan...

2021. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!