Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Autó vidéken ahol rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó vidéken ahol rossz a közlekedés, kiemelten fontos? Igazam van ugye , parom velem kötekszik emiatt.

Figyelt kérdés
Én ismerem a másik oldalt is, laktam 3 évet Pesten ahol jo a közlekedés, megvan az ember nélküle. De itt nem. És nem fér a csökött agyába.
2021. jún. 17. 20:23
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

19 Most augusztusban leszünk együtt 3 éve, itt van háza, amit örökölt. Az ingóságok nagy része viszont az enyém.Kézenfekvőnek tűnt, hiszen miért dobáljuk ki a pénzt albérletre ha egyikünknek van háza? Jobb helyen pl városban pedig nem is lett volna pénzünk vásárolni.


Most lett ilyen vagyis most jött elő ez a dolog a kocsi miatt, előtte nem mondtam neki azt, hogy oké a mosógépet én vettem ezért te mossál amivel akarsz ....

vagy sose mondtam, hogy nem fizetek a tv-be mert nem is nézem....

2021. jún. 19. 10:32
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát lehet most kezded igazán kiismerni. Addig jó volt, amíg az ő házát berendezted, de amikor már te szeretnèl valamit, már ütközik ki a probléma...
2021. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
22 Ennek már majdnem 3 éve vagyis 2év és pár hónap, kb fél év után költöztünk össze. Igaz azóta nagy volumenű kiadásunk nem volt csak ha valami elromlott.... most jönne ki emiatt ? 😟
2021. jún. 19. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!